Vaše ohlasy
Dobrý deň, vďaka vášmu čaju ASHOKA som sa po rokoch dostala do hormonálnej rovnováhy. Lieky od lekára mi nezaberali. Veľmi mi to skvalitnilo život. Teším sa, že vyskúšam aj ďalšie.
Dobrý deň. Trpel som niekoľko týždňov nepríjemnými hnačkami a poruchou zažívania zrejme kvôli užívaniu antibiotík, ktoré mi predpísal lekár. Čaj SHUNTHI moje ťažkosti rýchlo napravil! Čaj má veľmi príjemnú chuť. Vrelo odporúčam.
S produktmi Everest Ayurveda ešte len začínam, ale som hneď od začiatku spokojná a teraz som ochutnala plody a tyčinky, sú výborné a elixíry už užívam teda dlhšie a cítim sa naozaj lepšie.... ďakujem
Ďakujem za vaše úžasné čaje. Dva mesiace pijem čaj NAGARA a vrátil ma späť k životu. Vyskúšala som aj čaj PITTA TEA a môžem ho všetkým odporučiť.
Na odporúčanie som si kúpila elixír PURISHAPRASH na spomalený metabolizmus a vrelo odporúčam vyskúšať. Pomáha mi a určite vyskúšam rada ďalšie výrobky z bylín. Ďakujem.
Čaj APANA mi už počas týždňa upravil menštruáciu a nepríjemné prejavy PMS, pre mňa veľká úľava a hlavne som sa zaobišla bez umelých hormonálnych liekov s mnohými vedľajšími účinkami. Ďalej čaj VATA tea úžasne pomáha po celé dlhé obdobie zimy. Tieto čaje a vôbec Ajurvédu odporúčam všetkým !!
Dobrý deň, pred mesiacom som si priviezol z dovolenky čaj VIDANGA - Slim tea a som s ním veľmi spokojný. Po pár týždňoch som schudol o 3 kilogramy.
Niekoľko dní ma trápili ťažké zažívacie ťažkosti, spojené s hnačkami a kŕčmi žalúdka. Klasický Endiaron nepriniesol žiadne zlepšenie. Až AMALAKI dokázalo úplne okamžite zastaviť hnačku a zbaviť ma bolestí žalúdka. Vynikajúce, odporúčam!
Koncom roku 2009 som pila čaj SARPAGANDHA pretože som mala dosť kolísavý krvný tlak. Po zhruba 2 mesiacoch sa mi tlak upravil a drží sa v dobrých hodnotách.
Super čaje



