Nachádzate sa tu

Vaše ohlasy

Dobrý večer, vaše produkty z Amalaki, vrátane nutričných tyčiniek, sú veľmi chutné a tešia sa veľkej obľube aj u ostatných ľudí. Ďakujem mnohokrát.

Otto

Už najmenej 4 mesiace mám úporný, suchý, dráždivý kašeľ a čaj TULSI mi okamžite uľavil. Po prvom čaji som v noci prestala kašľať a konečne som mohla spať!

Bozsár Gabriella, Budapešť

Nedávno mi prišli na výhrez platničky, mala som šialené bolesti! Vyskúšala som džem Mamsaprash a cítila som sa oveľa lepšie, bolo to neuveriteľné!!!

Jarmila, Kladno

Ako profesionál v odbore ošetrovateľstva a so školením tradičnej čínskej medicíny som zistil, že kvalita týchto výrobkov je veľmi uspokojivá. Používam ich a odporúčam ich konzumáciu, pretože umožňujú prirodzené zotavenie z patologických stavov, ale pôsobia tiež ako látky podporujúce zdravie. Na pomoc so vstrebávaním železa som prestal užívať umelý vitamín C, pretože AMALAKI je veľmi bohaté na tento vitamín a zohráva úlohu zvýšeného adjuvansu k feritínu.

Florbela, Lisboa

Už dávnejšie som zistila, že naše telo reaguje väčšinou lepšie na prírodnú liečbu, lebo samé je tiež z prírody. Ajurvédske čaje sú výborne skombinované a až zázračne pôsobiace. A konkrétne vaša spoločnosť odvádza výbornú prácu, kvalitné suroviny a perfektný výber. Vaše výrobky si kupujem pravidelne už niekoľko rokov. Najviac sa mi osvedčili: čaj KATPHALA, ktorý užívam pri chrípke a APANA pri nepríjemných menštruačných prejavoch. Moje príznaky hneď zmiernia o 70-80%. Ďakujem.

Lujza, Bratislava

Veľmi kvalitné čaje.

Pavel, Vysoké Mýto

Dobrý deň, kupujem si pravidelne Varunu ktorá mi pomáha pri zápale močových ciest. A používam aj preventívne na prečistenie.

Hanka

Už nejaký čas mám nohy a ruky vždy studené. Odkedy som podľa vykonaného testu začal piť čaj VATA, zlepšil sa mi krvný obeh. Ruky a nohy mám opäť teplé. Zdravím vás.

Wioleta, Warszawa

Dobrý deň, podstúpil som 3 mesačnú kúru bylinnými elixírmi na pokožku, pečeň a krv, mozog a nervy. CHYAWANPRASH je teraz opäť najdôležitejším vitalizujúcim prostriedkom. Všetky sú chutné. Sladké, kyslé, dobré na zapitie s medom a vegánskym mliekom. Čaje boli priateľmi dobre prijaté! Prial by som si, aby ste sa dostali k ďalším ľuďom, najmä v oblasti liečenia, ošetrovateľstva a do nemocníc, k starším ľuďom a deťom. Ideálna by bola spolupráca moderných a tradičných liečebných metód, ktoré sa navzájom dopĺňajú.

Purnam, Warendorf

Dobrý deň, trápili ma dlho črevné kŕče sprevádzané hlasným škŕkaním v bruchu a nič z liekov nepomáhalo. V ordinácii tradičnej medicíny mi bol odporúčaný čaj GUDUCHI. Po mesiaci používania ťažkosti takmer ustúpili, pokračujem v liečbe.

Jana

Dobrý deň, už vyše týždňa popíjam čajík VATA, ktorý mi veľmi chutí a upokojuje. Ďakujem.

Laura R.

Pijem KARAVI už 2 týždne, cítim sa lepšie, zatiaľ mi pomáha.

Vláďa

Dobrý deň, som dlhoročným odberateľom vášho čaju Karavi ktorý mi ako zázrakom vyliečil veľmi agresívnu alergiu na paradajky. Preto vašim čajom neskutočne dôverujem.

Nikoleta

Dobrý deň, som dlhoročným odberateľom Vašho čaju Karavi ktorý mi ako zázrakom vyliečil veľmi agresívnu alergiu na paradajky. Preto vašim čajom neskutočne dôverujem. Ďakujem za pomoc. Nikoleta

Nikoleta

„Dnes sme sa pri pití vašich lahodných liečivých čajov pozerali aj na vaše DVD. Neuveriteľne silný príbeh. Vaše výrobky mi zásadne pomohli pri mojom uzdravení. Touto cestou srdečne ďakujem a prajem vám veľa úspechov." - Jiří Oslizlo

Jiří Oslizlo

Čaj NIMBA mi pomohol od svrbivého ekzému. Veľmi odporúčam!!!

Hana Horáková

Dobrý deň, určite odporúčam aj vyskúšať smoothies so zmesou na horúce nápoje! V rámci detoxikačných procedúr sú úžasným pomocníkom. Som vďačný za to, že sú tieto produkty dostupné a verím že ďalší ľudia objavia ich potenciál!

Adam P., Bratislava

Všimla som si, že odkedy pijem AMALAKI nápoj a jem Vaše sušené ovocie prestali mi padať vlasy. Dokonca mi rastú nové a to som nezažila asi 15 rokov. Ďakujem Vášmu tímu, že ľuďom ponúkate tieto zázraky prírody a ľudskej pomoci.

Marta Brabcová

Všimla som si, že odkedy pijem AMALAKI nápoj a jem vaše sušené ovocie prestali mi padať vlasy. Dokonca mi rastú nové a to som nezažila asi 15 rokov. Pre mňa je to skutočne zázrak. Výborný na vírusy a baktérie je čaj MANJISHTA. Aspoň jednu šálku denne si dám. Vaše sušené MANGO je absolútna lahôdka. Nemala som lepšie. Ďakujem Vášmu tímu, že ľuďom ponúkate tieto zázraky prírody a ľudskej pomoci. S vďačnosťou Marta Brabcová, Praha 5

Marta Brabcová

Produkty mi pomáhajú s akýmkoľvek zdravotným problémom. Pomohli mi zbaviť sa cysty na vaječníku, bolesti chrbtice, pomohli mi zlepšiť trávenie. Treba však dodržiavať dávkovanie. Ďakujeme Everest Ayurveda♥

Dominika

Dobrý deň, po očkovaní som mala komplet rozhodený celý organizmus vr. menštruačného cyklu. Trápila ma veľmi silná, nepravidelná, bolestivá menštruácia, PMS a krátke cykly. Pila som teda Vaše čaje APANA a DHATAKI. Prvý MC po čajovej kúre bol ihneď ovplyvnený! Menštruácia prišla bez nepríjemného PMS, bola slabá a nebolestivá. Ďakujem mnohokrát ❤ vďaka Vašim čajom som sa vyhla ďalšej hormonálnej liečbe aj prípadného oper. zákroku.

Denisa

Dobrý deň. Mala som od Vás objednaných viac produktov a bola som s nimi spokojná. Plánujem si v najbližšej dobe objednať ďalšie. Ďakujeme.

Blažena

Vaše čaje v každom prípade neuveriteľne upokojujú pri demencii a taktiež zlepšujú tento stav! Ďaleko lepšie ako prášky! Ďakujem!!!!!

Verena

Mám rada horúci nápoj MORINGA a MLADÝ JAČMEŃ. Pohlo sa to a lieči sa mi alergia. A dobre sa mi dýcha. Ďakujem veľmi.

Lucka

Čaj TRIPHALA na detoxikáciu tráviaceho traktu a čaj KALAMEGHA na pečeň a žlčník mi pomohli s trávením, vyprázdňovaním a celkovo sa cítim ľahšie.

Nikola

Niektoré z týchto produktov som už mal možnosť konzumovať a sú naozaj úžasné. Niektoré príznaky nepohodlia, ktoré som mal, úplne zmizli. Chuť čaju ČAJOVÉ ROZJIMANIE je lahodná. Milujem ju. Ďakujeme, že ste nám priniesli inšpiratívne chute a vône z Himalájí. Kiež sa osvietenie rýchlo dostane do mysle ľudstva.

Jeni Borges, Lisboa

Dobrý deň, používam Vaše čaje už dlhšiu dobu a som spokojný. Čaje dopĺňam ajurvédskymi horúcimi nápojmi, ktoré sú skvelé a ľahko sa pripravujú. Ďakujem.

Jiří

Sú to dobré čaje. Henricha Průšová (Třebívlice).

Jindřiška Průšová

Len vám poviem, že vaše výrobky sú čarovné a skvelo mi pomáhajú! Môj partner má bolesti chrbta a berieme SLESAKU na kĺby ... Ďakujem mnohokrát, zdravím!

Anna, Espana

Vaše ajurvédske čaje aj elixíry som už niekoľkokrát objednala aj zakúpila v kamenných obchodoch. Sme s nimi s manželom veľmi spokojní a viem, že aj v budúcnosti budeme stálymi odberateľmi.

Vladimíra

Perfektný dokument. Nenásilný, jemne podaný a bez zbytočnej okrasy.

Sancho

Odporúčam, som veľmi spokojná:) Namaste

Veronika, Holubov

Pravidelne si u vás objednávam japonské vonné tyčinky, ktoré majú veľmi príjemnú a jemnú vôňu. Obľúbila si ich už celá naša rodina i priatelia. Ďakujem za veľmi rýchle doručenie aj počas hektického predvianočného obdobia.

Jana

Dnes sme sa pri pití vašich lahodných liečivých čajov pozerali aj na vaše DVD. Neuveriteľne silný príbeh. Vaše výrobky mi zásadne pomohli pri mojom uzdravení. Touto cestou srdečne ďakujem a prajem vám veľa úspechov.

Jiří Oslizlo

Dobrý deň, na vaše produkty som sa obrátil kvôli svojej potravinovej intolerancii na lepok a laktózu ktorú som chcel "vyliečiť" prirodzenou cestou. Po dlhodobom pravidelnom užívaní ANNAPRASH a PURISHAPRASH očistných elixírov v kombinácii s čajmi sa mi podarilo do značnej miery obnoviť naplno funkciu tráviaceho traktu a už nemusím v strave brať intolerancie vôbec do úvahy. Určite odporúčam aj vyskúšať smoothies zo zmesí na horúce nápoje! V rámci detoxikačných procedúr sú úžasným pomocníkom. Som vďačný za to že sú tieto produkty dostupné a verím že viacerí objavia ich potenciál

Adam P., Bratislava

Vyskúšal som mnoho druhov čajov od Everest Ayurveda. Som veľmi spokojný. Možno aj z dôvodu, že som Nepál už 2x navštívil a niektoré veci pochopil...

Standa

Čaj NIMBA mi pomohol od svrbivého ekzému. Veľmi odporúčam!!!

Hana Horáková

Vaše produkty môžem len odporúčať. Mám viac druhov čajov, spotrebovala som uz aj dva elixíry na oči. Jeden na imunitu prave užívam a čaká ma ešte elixír na vlasy. Tie dva som u vás vyhrala :) horúce nápoje sú tiež vynikajúce. Vaše produkty si budem kupovať naďalej. Prajem veľa úspechov :)

Katarína, Prešov

Objednal som si do svojej ordinácie na vyskúšanie Vaše výrobky a veľmi ma potešilo zabalenie a celkovo dobrá energia ktorú som cítil po otvorení. Ďakujem, prajem všetko dobré a veľa zdravia v roku 2022.

Mgr. Vorel Luděk

Dobrý deň, určite odporúčam vyskúšať smoothies so zmesou na horúce nápoje! V rámci detoxikačných procedúr sú úžasným pomocníkom. Som vďačný za to, že sú tieto produkty dostupné a verím, že ďalší ľudia objavia ich potenciál!

Adam P., Bratislava

Je vskutku zázrakom prírody v akom náramnom súzvuku sú bylinné zmesi čajov, ich vôňa a účinky. Prípravky sú chutné, prospešné a jednoduché na užívanie. Vybavil som si nimi svoju kuchyňu i kanceláriu.

I.S.-D., Warendorf

S produktmi od vašej firmy som veľmi spokojná a preto som tento rok darovala produkty aj svojej rodine a priateľom pod stromček.

Tereza

Všimla som si, že odkedy pijem AMALAKI nápoj a jem Vaše sušené ovocie prestali mi padať vlasy. Dokonca mi rastú nové a to som nezažila asi 15 rokov. Ďakujem Vášmu tímu, že ľuďom ponúkate tieto zázraky prírody a ľudskej pomoci.

Marta Brabcová

Zdravím, čaj od Everest Ayurveda pijem už niekoľký rok, pomohol mi s menštruáciou a celkovými problémami spojenými s hormonálnou nerovnováhou. Teraz objednávam ďalšie čaje a uvidím, ako na mňa zapôsobia :-)

Lucie M., Ořech

Čaj TRIPHALA na detoxikáciu tráviaceho traktu a čaj KALAMEGHA na pečeň a žlčník mi pomoholi s trávením, vyprázdňovaním a celkovo sa cítim ľahšie. Bolo mi odporúčané očistiť si tráviaci trakt kvôli menším ťažkostiam a nepravidelnosti pri menštruácii. Menštruáciu mám tera pravidelnú a bez nejakých nepríjemností. Ďakujem pekne.

Nikola

Všimla som si, že odkedy pijem AMALAKI nápoj a jem vaše sušené ovocie prestali mi padať vlasy. Dokonca mi rastú nové a to som nezažila asi 15 rokov. Pre mňa je to skutočne zázrak. Výborný na vírusy a baktérie je čaj MANJISHTA. Aspoň jednu šálku denne si dám. Vaše sušené MANGO je absolútna lahôdka. Nemala som lepšie. Ďakujem Vášmu tímu, že ľuďom ponúkate tieto zázraky prírody a ľudskej pomoci. S vďačnosťou

Marta Brabcová

Zdravím. Veľmi mi pomohol čaj MARICHA na normalizáciu tlaku a celkovo na dobrú kondíciu. Ďakujem

Natalia, Praha

Veľmi chválim TERMOSKU! Musela som vyskúšať jednu pre seba. Je úplne super, využívam ju denne!

Kateřina

Dobrý deň, používam vašu zdravotnú kúru DETOXIKÁCIA KRVI A POKOŽKY na hemoroidy a je úžasná. Už po týždni som bola bez ťažkostí. Teraz je to tretí týždeň, čo kúru užívam, a stále ani kvapôčka krvi. Zázrak!

Hana, Nový Jičín

Čaj NIMBA mi pomohol od svrbivého ekzému. V dobe peľových alergií mám opakovane výbornú skúsenosť s čajom DALCHINI. Proti bolestiam pri výklenutí platničky sa skvele osvedčil čaj GOKSHURA (účinok lepší ako lieky). Veľmi odporúčam!!!

Hana Horáková, Uherské Hradiště