Nachádzate sa tu

Vaše ohlasy

Na čaj Sarpagandha ma upozornila zdravotníčka v predajni a musím povedať, že tlak sa mi znormalizoval. Vyskúšala som aj čaj Gotu Kola pre otca na demenciu a je skutočne účinný. Keď začal kašlať s chraputlinami tak som mu kúpila čaj Prana a musím povedať, že už po prvom čaji sa kašel výrazne utíšil, a na ďalšiu noc už mohol pokojnejšie spať, lebo ho už kašel nebudil. Otec má už 80 rokov a bála som sa, aby nedostal zápal pľúc. Čaj sa aplikuje aj pri tejto chorobe, a musím iba potvrdiť, že čaj pomohol. Tak som nadobudla presvedčenie, že čaje naozaj pomáhajú a pribudli nám do domácnosti čaje na vlasy ,žalúdok , srdce a už sa chystám kúpiť čaj na spánok, cievy, svaly a ešte aj ďalšie. V silu prírody určite verím. Ďakujem za to, že sú tieto čaje dostupné na Slovensku. V minulosti som vyskúšala aj sušené plody, a sú neskutočne šťavnaté a chutné.

Dagmar, Pača

V minulosti som užívala Pachaku ako doplnok vyživy,pretože sa používa na liečbu závislosti od fajčenia, tak som si teraz objednala čaj Kudzu,a môžem potvrdiť že som v maximálnej miere obmedzila sladkosti, pečivo, čokoladu na nulu, okrem jeho uvolňovacieho účinku na svalstvo.

Eva, Levice

mala som problem s lenivymi crevami a nafukovanim, dzem Purishaprash-creva&vyprazdnovanie mi s tymto problemom velmi pomohol, citim sa ovela lepsie...

Hana, Partizanske

Dobrý deň, ayurvédske čajíky používame doma veľmi radi. Vyskúšaný PITTA, ALOCHAKA, VARUNA aj NEPAL TEA sú vinikajúce a naozaj účinné. Sme veľmi vďační všetkým, ktorí sa podieľajú na výrobe a dovoze týchto liečivých zázrakov.

Silvia Petríková, Trenčín

Čajík funguje perfektne, po prvom týždni úľava ohromná :)

Ivan

Už dávnejšie som zistila, že naše telo reaguje väčšinou lepšie na prírodnú liečbu, lebo samé je tiež z prírody. Ajurvédske čaje sú výborne skombinované a až zázračne pôsobiace. A konkrétne vaša spoločnosť odvádza výbornú prácu, kvalitné suroviny a perfektný výber. Vaše výrobky si kupujem pravidelne už niekoľko rokov. Najviac sa mi osvedčili: čaj KATPHALA, ktorý užívam pri chrípke a APANA pri nepríjemných menštruačných prejavoch. Moje príznaky hneď zmiernia o 70-80%. Ďakujem.

Lujza, Bratislava

Chcela by som sa podeliť o skúsenosť s čajom DHATAKI na silnú menštruáciu. Tento čaj mi veľmi pomohol na neskutočne silné bolesti a kŕče ktoré som mávala pri každej jednej menštruácií a kvôli ktorým som veľakrát musela ostať doma a ležať. Nič mi nepomáhalo, vyskúšala som mnoho liekov aj čaje, no na všetko môj organizmus reagoval tak, že som to vyvrátila a bolo mi ešte horšie. Tento čaj je jediný, ktorý mi pomohol. Pijem ho pár dní pred menštruáciou a tiež aj v prvý deň silnej menštruácie, bolesti mám len slabé a môžem normálne fungovať. Odporúčam všetkým ženám, ktoré majú takéto problémy.

Monika

Dobrý deň! Zistili mi značne vysunutú platničku v driekovej chrbtici, stále som bola na minimálne dvoch Ibalginoch denne. Po týždni užívania čaju GOKSHURA som začala pociťovať výraznú úľavu, vysadila som lieky a neverila som - fungovalo to.

Při kašli jsem pila Tulsi, trpívám na úporné kašle, které trvají dlouhou dobu a kapky nic nedělají. U tohoto čaje jsem po vypití cítila okamžitě lepší dýchání, v noci jsem mohla spát a do 14 dní kašel pomalu odezněl.

Jitka

Dobrý den. Začala jsem vařit manželovi čaj SARPAGANDHA na vysoký tlak. Užívá léky a sys. tlak měl stále vyšší okolo 150. Po týdnu pití čaje mu klesl tlak na 125. Děkuji, že čaje dovážíte.

Olga

Mnoho let trpím nespavostí. Začala jsem pít ashwagandhu a spím jak mimino. První probuzení ráno v pět a často se vzbudím až na zazvonění budíku. Všem nespavcům doporučuji a Vám díky za to, že existujete a pomáháte.

Několik dní mně trápily těžké zažívací potíže, spojené s průjmy a křečemi žaludku. Klasický Endiaron nepřinesl žádné zlepšení. Až Amalaki dokázalo naprosto okamžitě zastavit průjem a zbavit mě bolestí žaludku. Vynikající, doporučuji!

Pataka Špaček

I am a medical doctor in Prague, Czech Republic. I work at a university hospital. Thanks to Everest Ayurveda company I had the opportunity to see or to hear of almost miraculous effects that your herb mixtures may have in some cases.

MUDr.Marie Mášková

Dobrý den, mluvili jsme o mém zákroku v nemocnici a doporučil jste mi čaj Nimbu. Vypila jsem dvě krabičky. Na zákrok jsem sice musela, ale vyšetření a výsledky krve dopadli velmi dobře. Proto Vám chci moc poděkovat.

Květa Nováková

Dobrý den, měl jsem velký problém se spánkem, začal jsem pít čaj ASHWAGANDHA a spím celou noc jak mimino. Díky

T. K.

Již delší dobu používám vaše čaje. Fungují velmi dobře na spaní, zklidnění, soustředění i celkovou harmonizaci. Byl jsem překvapen, jak fungují na čištění krve a hemeroidy. Ten, kdo tyhle směsi vymyslel a namíchal, musel být geniální.

S pozdravem Jirka

Dobrý den, čaj na hubnutí mám opravdu vyzkoušený a pomáhá, děkuji.

S pozdravem Jeřábková M.

Dobrý den, také ráda piju vaše čajíky a pomáhají mi ve všem. Pleť, únava, dodání energie. Děkuju.

Agnes

Dobrý den,mám velice dobré zkušenosti s účinky a kvalitou Vašich čajů, konkrétně s ASHWAGANDOU.

Roman Mrůzek

V čajovně jsem si koupil vonné tyčinky Kodama - Tajemství samurajů a musím říct, že to byla nejúžasnější vůně, kterou sem za svůj život pocítil.

Kubus

Vaše čaje jsou výborné a úžasně fungují.

Shamita Achenbach, členka vídeňského symfonického orchestru

Dobrý den, máme výborné zkušenosti s himálajskými čaji. Udana nám velmi pomáhá při únavě. Shatawari jsme úspěšně použili na 8cm cystu, za týden a půl byla pryč. Doktorka na kontrole ultrazvukem nevěřila vlastním očím!

Martina od Džoudyho

Dobrý den, používala jsem čaj Varuna na ledvinové potíže, výborně mi pomohl jak na ledviny, tak na atopický ekzém.

D. Dostálová

Dobrý den, před měsícem jsem si přivezl z dovolené čaj VIDANGA - Slim tea a jsem s ním velice spokojen. Po pár týdnech jsem zhubl o 3 kilogramy.

A. Vaškovský, Hradec Králové

Dear Sirs, my father applies therapy with Your diabetes tea, and results are very, very good (3,8). Thank You.

M. Miladinovic