Nachádzate sa tu

Veľkoodberatelia

Naši veľkoobchodní partneri predstavujú rozšírenú súčasť našej česko-slovensko-nepálskej ajurvédskej spoločnosti Everest Ayurveda.

Spoločne s nimi dokážeme osloviť širokú verejnosť tradičnými ajurvédskymi receptúrami himalájskych čajov, bylinných elixírov a ďalších prípravkov prospešných pre duševné i fyzické zdravie. Preto si vážime ich trpezlivú prácu, nadšenie a porozumenie, s akými nám umožňujú šíriť hlboké princípy ajurvédskej medicíny medzi tých, ktorí hľadajú zmysluplný a holistický prístup k sebe samým i svetu okolo seba. Aby sa nám to spoločne darilo, ponúkame jednoduché a funkčné podmienky spolupráce a tiež vhodné nástroje na prezentáciu ajurvédskych prípravkov v rámci podpory predaja.

Podmienky spolupráce

Máte predajňu, e-shop alebo horskú chatu, hotel či reštauráciu, kde by ste chceli ponúknuť himalájske čaje a originálne ajurvédske prípravky? Neváhajte nás kontaktovať. Veríme v ústretový a srdečný prístup založený na osobnej komunikácii a spoločnom záujme ponúkať zdraviu prospešné produkty, ktoré v sebe spájajú čistotu a silu prírody Himalájí a znalosti tradičnej ajurvédskej medicíny.
Velkoobchodné podmienky

Ako to prebieha

Na nadviazanie veľkoobchodnej spolupráce je nutné disponovať platným IČO. Po kontaktovaní jedného z našich obchodných zástupcov (emailom či telefonicky alebo cez formulár nižšie) sa vám zástupca pre daný región ozve, aby s vami dojednal konkrétne podmienky vhodné pre vašu predajňu, e-shop či reštauráciu, zašle vám platný veľkoobchodný cenník a oboznámi vás so základnými informáciami o prípravkoch, ich príprave a užívaní.

Tovar je možné objednať telefonicky, emailom alebo po prihlásení priamo na e-shope, kde vám na vyžiadanie nastavíme veľkoobchodný cenový režim.

Objednávky zavážame osobne alebo posielame do 2-3 pracovných dní spoločnosťou DPD.

Podpora predaja

Nadviazať spoluprácu

Radi by ste ponúkli bylinné prípravky značky Everest Ayurveda vo vašej predajni, e-shope, reštaurácii, hoteli či horskej chate? Prosíme, vyplňte formulár nižšie a obchodný zástupca pre váš kraj vás bude čo najskôr kontaktovať. Ďakujeme a tešíme sa na spoluprácu! 

Vaše kontaktné údaje budú použité iba na účely nadviazania možnej spolupráce a nebudú uložené do žiadnej databázy.