Nachádzate sa tu

Chaty a reštaurácie

Hory sú pojem a nezáleží na tom, v ktorej časti planéty sa nachádzajú. Stelesňujú pre nás prírodnú krásu, slobodného ducha a neobmedzené možnosti človeka, či už to sú Himaláje, Vysoké či Nízke Tatry, Krkonoše, Šumava alebo Jeseníky. S dúškom teplého čaju s výťažkami zo zdraviu prospešných himalájskych bylín sa cítime doma kdekoľvek na horách. Aj u Vás sa môžete cítiť rovnako ako v Himalájach!

Ponúknite hosťom originálne himalájske čaje na relaxáciu, osvieženie a povzbudenie organizmu.

Himalájske relaxačné čaje pochádzajú z ručnej bylinnej výroby na úpätí Himalájí v Nepále, kde sa byliny ručne čistia a miešajú podľa tradičných ajurvédskych receptúr. Miestni ľudia po generácie žnú byliny v odľahlých horských oblastiach a potom ich znášajú do údolia, kde z nich pripravujú regenerujúce a posilňujúce nápoje prinášajúce pevné zdravie.

Čajové příslušenstvo

Ponúkame 6 druhov relaxačných himalájskych vreckových čajov (možné aj v sypanom variante) vrátane drevenej prezentačnej kazety pre ich ucelenú ponuku, štýlové sklenené šálky s tanierikom a ponukové menu na každý stôl.

Ponúknite horalom prírodný snack plný sviežej energie a vitamínov

Poznáte Amalaki? Tento drobný ajurvédsky plod v sebe skrýva bohaté množstvo vitamínu C a antioxidantov. Poskytuje pohotový zdroj energie, posilňuje imunitný systém, regeneruje telesné tkanivá, podporuje zdravie srdca, dopĺňa železo v krvi a uľavuje pri žalúdočnej nevoľnosti. Preto je obľúbené medzi horolezcami, ktorým pomáha pri aklimatizácii a zvládaní výškovej choroby. Rovnako kvalitné a lahodné je aj sušené mango, papaya a jackfruit. Všetky tieto sušené plody obsahujú iba prírodný trstinový sirup. Nie sú teda ošetrené žiadnymi konzervantmi!

Staňte sa súčasťou nášho horského dobrodružstva na Slovensku a v Čechách a osviežte svoju chatu či reštauráciu dotykom najvyšších hôr sveta.

 

 

 

Čajové příslušenstvo

Ponúknite šálku relaxačného čaju z Himalájí vo svojej reštaurácii

Upútavky

Bannery a plagáty v 4 originálnych designech

Audiovizuálna prezentácia

Prezentačné videá z ručnej výroby v Nepále a Indii

Produktové katalógy

Farebné katalógy plné zdravia na distribúciu

Vzorky ajurvédskych prípravkov

Nepoznáte naše čaje? Poskytneme vám vzorky na vyskúšanie!