Nachádzate sa tu

Relaxačné ajurvédske čaje

Vhodne vyvážené tradičné zmesi himalájskych bylín pre okamihy pokoja a dobrej pohody sa v Tibete, Nepále a Bhutáne používajú už po stáročia na relaxáciu, revitalizáciu, povzbudenie a harmonizáciu psychických a telesných funkcií organizmu.

Príprava a užívanie ajurvédskych bylín má v Tibete, Nepále a Bhutáne svoje špecifické podoby. Tibetskí lekári vyvinuli rozsiahly a efektívny systém zdravotnej starostlivosti pomocou bylinných prípravkov a najrôznejších alternatívnych postupov, ktoré sa postupne rozšírili do Bhutánu a himalájskych oblastí Nepálu, kde získali svoju miestnu podobu. V obľube sú najmä zahrievajúce a aromatické byliny podporujúce dobré trávenie a zažívanie, ktoré majú kľúčový význam pre vstrebávanie prospešných účinkov himalájskych rastlín.   

SÁČKOVÁ KOLEKCIA

Relaxačné čaje v nálevových sáčkoch

SÁČKOVÁ KOLEKCIA
5,80 €
-+

ELIXÍR HARMÓNIE

Harmonizuje telesné a duševné funkcie

ELIXÍR HARMÓNIE
5,20 €
-+

POVZBUDENIE MYSLE

Povzbudzuje bdelú myseľ

POVZBUDENIE MYSLE
5,20 €
-+

HIMALÁJSKE OSVIEŽENIE

Osviežuje životnú energiu

HIMALÁJSKE OSVIEŽENIE
5,20 €
-+

HORSKÁ SILA

Posilňuje fyzickú výkonnosť

HORSKÁ SILA
5,20 €
-+

RELAXAČNÝ KĽUD

Podporuje uvoľnenie a relaxáciu

RELAXAČNÝ KĽUD
5,20 €
-+

ČAJOVÉ ROZJÍMANIE

Prináša upokojenie a duševnú rovnováhu

ČAJOVÉ ROZJÍMANIE
5,20 €
-+

Tam, kde býva ajurvéda

Dokumentárny film na DVD

Dokumentárny film o domove najstaršieho lekárskeho systému na úpätí Himalájí odhaľujúci nadčasovosť vnútorného poznania dávnych mudrcov Indie.

Dokument vás zanesie od impozantných štítov Himalájí a každodenného života v jeho údoliach, až k posvätným chrámom v Káthmandu a kráľovským palácom v indickom Rádžasthánu. Budete sa tak môcť preniesť do bohatého lona prírody a vedomostí, ktoré formovali poznanie a kultúru indického subkontinentu.

Viac o filmu