Skočiť na hlavný obsah
Instagram
Facebook
Slovenčina Slovenčina
  • Česky Česky
  • English English
  • Polski Polski
  • Deutsch Deutsch
  • Schweiz Schweiz
  • Magyar Magyar
  • Español Español
  • Português Português
  • Français Français
  • Italiana Italiana
  • Lietuva Lietuva
  • Română Română
  • Български Български
  • New Zealand New Zealand

Vyhľadávanie

Košík 0
Everest Ayurveda
Hlavné menu
  • Úvod
  • Náš príbeh
  • Podstata ajurvédy
  • Blog
  • Časté otázky
  • Kde kúpite
  • E-shop
  • Kontakt
Everest Ayurveda

Nachádzate sa tu

Úvod » Eshopy celá SR

Eshopy celá SR

https://biocare.sk/eshop/produkty/ajurvedske-bylinne-caje

https://mojahimalaya.sk/kategoria/bylinne-caje

https://evitaminy.sk/kategoria/bylinne-caje

https://ajurshop.sk/vyrobca/everest-ayurveda/

https://www.martinus.sk/kava-caj/caj-bylinny-sypany

http://www.dharmashop.sk/dharmashop/eshop/26-1-Bylinky/84-2-Ayurvedske-Himalajske-zmesi

http://www.exotickepotraviny.sk/index.php?route=product/category&path=59_86

https://www.naturshop.sk/c/caje-a-bylinky/?view_style=grid&id=product-list-c213&view_count=24&view_sort=best_selling

https://joga-ajurveda.sk/109-himalajske-ajurvedske-caje-everest-ayurveda

https://www.bioland.sk/ajurvedske-caje/

https://www.v9.sk/eshop/caje-everest-ajurveda/c-8.xhtml

https://www.naturshop.sk/c/caje-a-bylinky

Naša ponuka

  • Himalájske ajurvédske čaje
  • Relaxačné a korenené čaje
  • Ajurvédske bylinné elixíry
  • Ajurvédske superfoods nápoje
  • Ajurvédska zdravá výživa
  • Ajurvédske domáce terapie
  • Ajurvédske telové oleje
  • Ajurvédska aromaterapia
  • Darčekové balíčky a kolekcie
  • Čajové doplnky a príslušenstvo
  • Film „Tam, kde býva ajurvéda“
  • Ajurvédske žurnály
Darčekové poukazy v hodnote 500 Kč a 1000 Kč Novinka
Darčekové poukazy Darujte prirodzenú cestu k zdraviu Zistiť viac →

Vaše ohlasy

Všetky ohlasy Pridať ohlas

Dobrý deň, často som trpela migrénou. Čaj PRANA mi od týchto problémov pomohol. Rada by som všetky neduhy (kŕčové žily, menopauza) riešila týmto spôsobom. S bylinnými čajmi som veľmi spokojná.

Věra, Kunčice pod Ondřejníkem

Vďaka vášmu čaju MAHAPHALA a minimálnej úprave stravy som znížila hladinu cukru v krvi z 18,6 na normálnu hodnotu. Vaše čaje sú úžasné, pijem ich ja, celá moja rodina aj moji klienti. V skutočnosti som masérka a vaše čaje odporúčam. Od mojich klientov mám 1+. Prajem pekný deň :-)

Julie, České Budějovice

Rada by som poďakovala za čaj NAGARA, vďaka nemu som sa zbavila svojich problémov. Pozitívne účinky som sledovala už za päť dní. A nielen, že som sa zbavila onoho zápalu, ale tiež pocite studených rúk i nôh. Tiež mám podstatne čistejšiu pleť.

Marcela

Odporúčam čaj PACHAKA. Niekoľko týždňov ma bolelo pod ľavým rebrom - zrejme žalúdok, alebo pankreas. Bol mi doporučený tento čaj a po pár dňoch pitia bolesť úplne zmizla. Účinok je úžasný. Teraz skúšam BHRINGARAJ na vlasy.

Bedřich

Dobrý deň, mal som opuchnuté lymfatické uzliny,neznesiteľné bolesti nôh, rúk a chrbtici. Trvalo to dva mesiace, ale po užívaní čaju KATPHALA bolesti ustúpili a uzliny sa zmenšili. Výborný účinok! Ďakujem.

Laco

Chcel by som sa podeliť o skúsenosť s čajom SLESAKA na kĺby. Pracoval som v Nórsku na horách a robil vynášky 50 kg potravín a začal som poriadne cítiť kĺby. Pil som 2-3 šálky po 4 dni a bolesť úplne prešla. Pijem ho už 7 rokov. Ďakujem

Dušan

Som veľmi nadšená, super rýchle dodanie, veľmi starostlivo balené s malou vzorkou čaju. Produkty pôsobia veľmi kvalitným dojmom. Veľmi osviežujúca a hrejivá chuť. Dúfam, že mi pomôžu posilniť imunitný systém. Ďakujem veľmi pekne, určite si objednám znova.

G.H.

Dva roky som navštevovala pľúcne a sťažovala sa na neustále pokašliavanie. Doktori nič nenašli a taktiež mi nič na to nedali. Potom som si kúpila čaj TULSI a ešte som nedopila jednu krabičku a už nekašlem. Je to zázrak? Nie - je to účinok TULSI. A ako bonus je celkom chutný - po klinčekoch. Je to teraz môj obľúbený čaj.

Horová, Rokycany

Čaj BRAHMI som začal užívať po tom, čo som vysadil lieky proti záchvatom (pretože som nemohol študovať). Čaj BRAHMI pomohol upokojiť problémy, ktoré mi boli diagnostikované v mozgu. Momentálne píšem svoju prácu a bude hotová koncom júla.

Kamil B.

Posledných 10 rokov trpím ochromujúcimi bolesťami kĺbov, čiastočne v dôsledku opotrebenia v práci a tiež dny. To malo naozaj negatívny vplyv na môj život, pokiaľ ide o bolesť, stratu príjmu a obmedzenú pohyblivosť. Najskôr som si kúpil Shalari. Nemal som veľké očakávania od tohto produktu, pretože som mal málo alebo žiadny úspech s produktmi od iných výrobcov, ale rozhodol som sa ho vyskúšať. Tento produkt (a ďalšie) naozaj fungujú! Fungujú veľmi dobre. Tento produkt zmenil môj život a cítim sa oveľa lepšie. Už 8 mesiacov nemám dnu, moja pohyblivosť je oveľa lepšia a samozrejme som oveľa šťastnejší, pretože bolesť zmizla. Práve som urobil svoj štvrtý nákup, tentoraz rôznych čajov, ktoré chcem vyskúšať. Odporúčam všetkým, aby vyskúšali tieto úžasné produkty, určite fungujú. Som veľmi spokojný s výsledkami a teraz som pravidelným a celoživotným zákazníkom! Ďakujem veľmi pekne.

Jonathan Brown
Predchádzajúce Ďalej
  • Prihlásenie
  • Všetko o nákupe a obchodné podmienky
  • Ochrana osobných údajov
  • Reklamácie
  • Veľkoodberatelia
Everest Ayurveda © Everest Ayurveda 2026 | SK
VisionApps