Nachádzate sa tu

Relaxačné a korenené čaje

Zoznámte sa s vyváženými kombináciami ajurvédskych bylín a orientálneho korenia v lahodných vreckových alebo sypaných čajoch určených na relaxáciu, povzbudenie a osvieženie organizmu. Tradícia zdraviu prospešných nápojov v Nepále a Indii siaha do hlbokej histórie a prináša rad vynikajúcich receptúr založených ako na bylinách a vybraných zmesiach korenia v Himalájskych relaxačných čajoch, tak aj na čiernom alebo zelenom čaji, ktoré nájdete v Indických korenených čajoch.

Lahodné kombinácie ajurvédskych bylín a korenín v relaxačných čajoch predstavujú zdravé a osviežujúce nápoje ako pri práci v kancelárii, kedy povzbudia organizmus, osviežia myseľ a prospievajú dobrému zažívaniu, tak slúžia ako chutné nápoje pre regeneráciu mentálnej a fyzickej kondície po práci, kedy podporujú potrebnú relaxáciu a obnovu psychických síl organizmu.

Vychutnajte si šálku lahodného relaxačného čaju podľa vašich preferencií v štýlovom Čajovom príslušenstve a začítajte sa pri tom do inšpiratívnych vydaní Ajurvédskeho žurnálu!

Himalájske relaxačné čaje

SÁČKOVÁ KOLEKCIA

Relaxačné čaje v nálevových vreckách

6,60 €
-+

ELIXÍR HARMÓNIE

Harmonizuje telesné a duševné funkcie

5,20 €
-+

POVZBUDENIE MYSLE

Povzbudzuje bdelú myseľ

5,20 €
-+

HIMALÁJSKE OSVIEŽENIE

Osviežuje životnú energiu

5,20 €
-+

HORSKÁ SILA

Posilňuje fyzickú výkonnosť

5,20 €
-+

RELAXAČNÝ KĽUD

Podporuje uvoľnenie a relaxáciu

5,20 €
-+

ČAJOVÉ ROZJÍMANIE

Prináša upokojenie a duševnú rovnováhu

5,20 €
-+

Indické korenené čaje

Royal India Masala Chai

Ajurvédske osvieženie

6,60 €
-+

Royal Kashmiri Kahwa Tea

Orientálne povzbudenie

6,60 €
-+