Ajurvédske superfoods nápoje

Ajurvédske nápoje sú pripravené z takzvaných „superfoods“, ktoré sú výnimočné prírodné produkty s vysokým obsahom živín, vitamínov, minerálov, enzýmov a antioxidačných látok. Podporujú imunitný systém, detoxikáciu organizmu, znižovanie cholesterolu a telesnej nadváhy. Na základe svojich adaptogénnych účinkov významne prispievajú k regenerácii, vitalite a dobrému telesnému i duševnému zdraviu. Obmedzujú aktivitu voľných radikálov a proces starnutia telesných tkanív. Posilňujú ozdravné procesy v organizme a zvyšujú odolnosť voči stresovým faktorom a nervovému vypätiu.

Jemne namletý prášok z ajurvédskeho plodu amalaki spolu s ďalšími druhmi zdraviu prospešných superpotravín je pripravovaný v 100% RAW kvalite do maximálnej teploty 45 °C. Nápoj pripravený z rozomletého prášku z ajurvédskych bylín či plodov sa v ajurvéde nazýva „churna“. Jemne namletý prášok sa zaleje teplou vodou a vypije sa spolu s ňou. Na rozdiel od instantných nápojov, kedy prídavné látky rozpustia jeho obsah do chemického roztoku, čisté zmesi Amalaki nápojov neobsahujú žiadne konzervačné ani prídavné látky a preto sa vo vode nerozpustia. Naopak, to najcennejšie, čo nápoj obsahuje, je práve rozomletá zmes bylín, ktorú treba v teplej vode rozmiešať a s pridaním lyžičky medu vypiť. Med sa v ajurvéde užíva ako vodič bylinných účinkov, ktoré sa potom lepšie vstrebávajú do telesných tkanív.

Ajurvédske nápoje sa dajú užívať samostatne alebo pridávať do ovocných smoothies. Rad 11 zdravých a chutných receptov na osviežujúce ajurvédske smoothies nájdete v našom domácom receptári.

Ajurvédske nápoje tiež tvoria základ Ajurvédskych imunitných balíčkov, kde spolu s bylinnými elixírmi a ajurvédskym ovocím vytvára jednoduchú domácu terapiu pre rýchle posilnenie imunitného systému a regeneráciu organizmu.

Ajurvédske superfoods nápoje

AMALAKI nápoj NATURAL

Imunita & žalúdok a trávenie

6,60 €
-+

AMALAKI nápoj MORINGA

Imunita & odolnosť voči stresu

6,60 €
-+

AMALAKI nápoj ASHWAGANDHA

Imunita & regenerácia a vitalita

6,60 €
-+

AMALAKI nápoj KURKUMA

Imunita & pečeň a krvný obeh

6,60 €
-+

AMALAKI nápoj SPIRULINA

Imunita & svalstvo a štíhla línia

6,60 €
-+

AMALAKI nápoj SHILAJIT MUMIO

Imunita & kosti a kĺby

Our Tip
-30% 4,60 €
pôvodná cena 6,60 €
-+

AMALAKI nápoj MLADÝ JAČMEŇ

Imunita & odkyslenie a detoxikácia

6,60 €
-+

AMALAKI nápoj ZÁZVOR

Imunita & krčná oblasť a dýchacie cesty

6,60 €
-+

AMALAKI nápoj RUŽA

Imunita & krásna pleť a dobrý zrak

6,60 €
-+

AMALAKI nápoj LOTOS

Imunita & duševná pohoda a vyrovnanosť

6,60 €
-+

AMALAKI nápoj SHATAVARI

Imunita & harmónia pre ženy

6,60 €
-+