Nachádzate sa tu

Himalájske ajurvédske čaje

Himalájske byliny sa už po celé stáročia používajú k optimalizácii duševných a telesných funkcií organizmu. Sú základom tradičnej ajurvédskej medicíny, ktorá ich využíva v mnohých najrôznejších kombináciách.

Každá bylina má mnohostranné pôsobenie, proto záleží na presnom pomere zmesi, aby sa posilnil alebo obmedzil ich špecifický vplyv. Himalájske ajurvédske čaje sú jedinečnou kombináciou těchto stáročiami preverených bylín a ich prospešných odvarov. Optimalizujú duševné a fyzické sily, revitalizujú telesné tkanivá, harmonizujú kardiovaskulárny a lymfatický systém, ukľudňujú nervovú a dýchaciu sústavu, podporujú trávenie a metabolizmus, detoxikujú organizmus, povzbudzujú mozgovú činnosť a posilňujú imunitný systém. Ich špecifické účinky při pravidelnom používaní priaznivo pôsobia na naše telesné a duševné zdravie. Popis každého čaju obsahuje zloženie bylín, výpis ich pôsobenia a prehľad kategórií alebo okruhov, ktoré jednotlivý čaj pokrýva.

Sprievodca ajurvédou

Ajurvéda alebo “náuka o živote” je označovaná za matku všetkých liečebných systémov. Vyviera z hlbokého poznania, že ľudská bytosť je nedeliteľný a vzájomne prepojený complex tela, ducha, mysli a životného štýlu.

Viac o knihe