Vaše ohlasy
Tento milujem, studený, horúci, v lete, v zime!
Dobrý deň, používala som čaj VARUNA na obličkové problémy, výborne mi pomohol ako na obličky, tak aj na atopický ekzém.
Pred 6 rokmi mi vystúpil cholesterol na hodnotu 7,11 a mal som začať brať statíny. Zredukoval som spotrebu tukov a spotreboval dve krabičky čaju Kalamegha na podporu činnosti pečene. Po cca troch mesiacoch som mal cholesterol 5,56 a teraz ho mám 5,6 a ďalej ho neriešim. Obvodná pani MUDr. bola veľmi príjemne prekvapená napriek tomu, že som jej recept nevyužil. V zimných mesiacoch používam osvedčené čaje Tulsi a Dalchini. Na tej ajurvéde naozaj niečo bude !!!
Dobrý deň, máme výborné skúsenosti s himalájskymi čajmi. UDANA nám veľmi pomáha pri únave. SHATAWARI sme úspešne použili na 8 cm cystu, za týždeň a pol bola preč. Doktorka na kontrole ultrazvukom neverila vlastným očiam!
V posledných týždňoch medzi ľuďmi vyčíňala angína, viróza a nádcha ... odporúčala som TULSI, DALCHINI aj KATPHALU, podľa oznámených príznakov a všetci boli s výsledkami účinkov týchto čajov spokojní, vrátane mňa. Naozaj zaberajú!
Čajíky sú výborné, využíva ich celá rodina:)
S produktmi od vašej firmy som veľmi spokojná a preto som tento rok darovala produkty aj svojej rodine a priateľom pod stromček.
Ahoj :) RAKTAPRASH, jedinečná kombinácia ovocia amalaki a orientálnych bylín, túto vzácnu zmes som použil a odporúčam ju každému, kto chce posilniť pečeň a/alebo vyčistiť krv. Pozdravy.
Používam čaj DHATAKI, menštruácia je slabšia a kratšia.
Ajurvédske čaje používam už dlho a môžem ich len odporučiť. Mne osobne pomohli pri problémoch so zubami, po operácii očí, pri trávení, pri problémoch s pohybovým aparátom. Výborné produkty za rozumnú cenu :)