Vaše ohlasy
Vďaka týmto bylinkám došlo k výraznému zlepšeniu krvného obehu v nohách. Predtým bola bolesť po drepe alebo kľačaní veľmi nepríjemná, ale teraz môžem tieto činnosti vykonávať bez akýchkoľvek problémov. Navyše, keď vstávam, už nemám pred očami mraky a všimla som si aj zlepšenie zraku a úplné zmiznutie bolesti hlavy v mieste, kde som sa predtým silno udrela.
Už pol roka užívam CHYAWANPRASH a nemôžem si ho vynachváliť. Vôbec sa ma nedotklo ani prechladnutie, kašeľ ... proste prvýkrát po rokoch som prežila zimu v pohode.
Dobrý deň, celý mesiac som poctivo užívala čaj ABHAYA na zníženie cholesterolu. Výsledky v februári-cholesterol 9,4 po mesačnom užívaní 3x denne čaj a večer liek; cholesterol 5,2. Nemá to chybu. Ďakujem moc.
Objednal som si do svojej ordinácie na vyskúšanie Vaše výrobky a veľmi ma potešilo zabalenie a celkovo dobrá energia ktorú som cítil po otvorení. Ďakujem, prajem všetko dobré a veľa zdravia v roku 2022.
Čaj NIMBA mi pomohol od svrbivého ekzému. V dobe peľových alergií mám opakovane výbornú skúsenosť s čajom DALCHINI. Proti bolestiam pri výklenutí platničky sa skvele osvedčil čaj GOKSHURA (účinok lepší ako lieky). Veľmi odporúčam!!!
Po ochutnaní vášho elixíru CHYAWANPRASH musím povedať, že je úplne jedinečný. Je veľmi chutný a má silný bylinný účinok na fyzické aj duševné zdravie. Omladzuje telo a dodáva energiu. Je to skvelé!
Dobrý deň, vaše výrobky sa staly neoddeliteľnou súčasťou môjho zdravia, pomáhajú mu zvládať liečbu. Použivam čaj SHATAWARI, ako aj ovocie AMALAKI , ktoré obsahujú veľa antioxidantov a vitamínu c. Hlavne je to všetko na prírodnej báze bez chémie.
Vaše výrobky sú úžasné. To čo som všetko prešiel za choroby a problémy, tak je to až zázračné čo to urobilo. Som o veľa na tom lepšie.
Dobrý deň, mám veľmi dobré skúsenosti s účinkami a kvalitou Vašich čajov, konkrétne s ASHWAGANDOU.
S produktmi Everest Ayurveda ešte len začínam, ale som hneď od začiatku spokojná a teraz som ochutnala plody a tyčinky, sú výborné a elixíry už užívam teda dlhšie a cítim sa naozaj lepšie.... ďakujem