Vaše ohlasy
Dobrý deň, pred nejakým časom mi lekárka diagnostikovala vysoký tlak. Dozvedela som sa o vašich čajoch a vyskúšala SARPAGANDHU. Po 14 dňoch sa začal tlak vyrovnávať, po dopití čajov sa drží v normále, ďakujem za možnosť užívania vášho čaju ktorý mi veľmi pomohol.
Pekný deň, ďakujem :). Čaje sú naozaj úžasné a čo je hlavné - pomáhajú !!!! Po týždni poctivého pitia prvý kvalitný výsledok. Bola to moja posledná záchrana ....
Vaše čaje kupujem už mnoho rokov, pomáhajú mi pri vážnom ochorení. Sú úplne úžasné a veľmi ma teší, že ste otvorili tento eshop, kde si môžem vybrať zo všetkého na jednom mieste a nemusím ich zháňať po rôznych obchodoch.
Zdravím Vás, pravidelne si kupujem čaje z Vašej ponuky - KUDZU, BRAHMI a som s nimi veľmi spokojný.
Od kamarátky som dostala ajurvédsky nápoj na imunitu AMALAKI drink SHILAJIT MUMIO a začala som ho piť pravidelne každé ráno pred raňajkami. Veľa som od neho neočakávala a aj po pridaní trochy medu bolo ťažké zvyknúť si na pomerne intenzívnu chuť. Napriek tomu som vytrvala a pila ho ďalej. Po mesiaci som zistila, že som oveľa odolnejšia voči výkyvom počasia a teraz sa dokážem zbaviť prechladnutia za 1 deň.
Dobrý deň, nakupujem už dlho čaje od vašej firmy a teraz jazdí veľmi šikovný obchodný zástupca. Myslím, že sa snaží o ponúkanom sortimente poskytnúť čo najviac informácií, čo dosť často u iných firiem nebýva zvykom. Prajem pekný deň.
Hľadala som pomoc na svoj lymfatický systém, váš čaj NAGARA mi veľmi pomohol, už po týždni pitia ma prestali bolieť a opúchať nohy. Cítim sa oveľa lepšie.
Dobrý deň, už dlho používam vaše čaje a myslím, že mi veľmi pomáhajú na všetky možné ťažkosti :-) Ďakujem.
Dobrý deň, chcela by som sa podeliť o názor. Každý deň beriem Ajurvédske bylinné elixíry, mám resp. mala som problém s nepríjemnými pocitmi v lýtkach najmä v teple a taktiež som mala problém s močovými cestami. Avšak s výrobkami som veľmi spokojná, pomohli, zdravotné ťažkosti už nemám... navyše sa cítim menej nafúknuto a teda sa mi upravilo aj trávenie. Odporúčam! Skúsila som aj čaje, ktoré majú svoju špecifickú chuť, ale sú úžasné a zdraviu prospešné. Môžem len chváliť a odporučiť túto stránku.
Sú to produkty vynikajúcej kvality, ktoré prispievajú k fyzickej a duševnej rovnováhe. Vyskúšal som čaj PITTA a elixír RAKTAPRASH a cítim sa pokojnejší a menej úzkostlivý. Vďaka!