Skočiť na hlavný obsah
Instagram
Facebook
Slovenčina Slovenčina
  • Česky Česky
  • English English
  • Polski Polski
  • Deutsch Deutsch
  • Magyar Magyar
  • Español Español
  • Português Português
  • Français Français
  • Lietuva Lietuva
  • Română Română
  • Български Български
  • Schweiz Schweiz
  • New Zealand New Zealand

Vyhľadávanie

Košík 0
Everest Ayurveda
Hlavné menu
  • Úvod
  • Náš príbeh
  • Podstata ajurvédy
  • Blog
  • Časté otázky
  • Kde kúpite
  • E-shop
  • Kontakt
Everest Ayurveda

Nachádzate sa tu

Úvod » Kde kúpite » Čajovňa U dobrej víly

Čajovňa U dobrej víly

P.O. Hviezdoslava 9
010 01 Žilina

Naša ponuka

  • Himalájske ajurvédske čaje
  • Relaxačné a korenené čaje
  • Ajurvédske bylinné elixíry
  • Ajurvédske superfoods nápoje
  • Ajurvédska zdravá výživa
  • Ajurvédske domáce terapie
  • Ajurvédske telové oleje
  • Ajurvédska aromaterapia
  • Darčekové balíčky a kolekcie
  • Čajové doplnky a príslušenstvo
  • Bonusový program Šerpa

Vaše ohlasy

Všetky ohlasy Pridať ohlas

Začal mi pri chôdzi bolestivo pukať bedrový kĺb na ľavej nohe a v ľahu som trpela bolesťou. Ťažko som si nachádzala polohu pri spaní a bola som stále nevyspaná. Lekári nepomáhali, vraj si mám dať niečo proti bolesti a hlavne treba cvičiť. No ale cvič s bolesťami. Rozhodla som sa hľadať pomoc v Ajurvéde a začala som užívať čaj SLESAKA a spolu s ním aj " lekvár " ASTHIPRASH. Užívam pravidelne ráno a večer od stredu júla a môj kĺb už vôbec nepuká, aj bolesť v ľahu ustúpila. Som nadšená, že som sa zbavila bolesti a teraz už môžem začať cvičiť, aby som tie kĺby posilnila. Ďakujem.

Katarína

Čaj funguje! Na odporúčanie známeho, ktorému tiež pomohol som ho kúpila otcovi, ktorý mal dlhodobý index cca 8.5 - 12. Po cca mesačnom užívaní sa mu znížil index na 7. Odporúčam.

Žofie V.

Len vám poviem, že vaše výrobky sú čarovné a skvelo mi pomáhajú! Môj partner má bolesti chrbta a berieme SLESAKU na kĺby ... Ďakujem mnohokrát, zdravím!

Anna, Španělsko

Vaše výrobky sa mi veľmi páčia a som spokojná. S prípravkami PURISHAPRASH a TRIPHALA sa cítim veľmi dobre. Odkedy som pred 3 týždňami začala užívať CHYAWANPRASH, cítim sa plná energie a motivácie. Môže to súvisieť aj s detoxikáciou. Ďakujeme vám, že ste tieto produkty priniesli do Portugalska.

Rita Albuquerque, Porto

Kúpil som si čaj na spanie a naozaj to funguje !!!! Vrelo odporúčam.

Petr

Ahojte, už pár mesiacov používam váš úžasný čaj MANJISHTA. Veľmi mi to pomohlo. Ďakujem mnohokrát. Aj váš web je skvelý.

Tony

Dobrý deň. Mám veľmi dobrú skúsenosť s čajom JATAMANSI. Kvôli ťažkým životným problémom som začal mať nespavosť a úzkosti, ktoré neskôr prešli v depresiu. Najskôr som skúšal čaj ASHWAGANDHA na nespavosť, ale bohužiaľ som bol už v štádiu, keď sa mi triasli ruky, cítil som napätie 24 hodín a mal kolísavé nálady, takže ASHWAGANDHA pomohla len trochu, chyba to bola moja, pretože som zvolil nie úplne vhodný čaj k mojim zdravotným problémom. Skutočnú úľavu som pocítil až po vyskúšaní JATAMANSI. Osvedčilo sa mi kombinovať čaje JATAMANSI a ASHWAGANDHA alebo ASHWAGANDHA a RAJANI. S pozdravom.

Alex, Praha

Ďakujem za čaj VATA. Som spokojný. Tieto bylinky naozaj fungujú. Zdravím a ďakujem.

Henryka, Legionowo

Už nejaký čas mám nohy a ruky vždy studené. Odkedy som podľa vykonaného testu začal piť čaj VATA, zlepšil sa mi krvný obeh. Ruky a nohy mám opäť teplé. Zdravím vás.

Wioleta, Varšava

Vaše čaje v každom prípade neuveriteľne upokojujú pri demencii a taktiež zlepšujú tento stav! Ďaleko lepšie ako prášky! Ďakujem!!!!!

Verena
Predchádzajúce Ďalej
  • Prihlásenie
  • Všetko o nákupe a obchodné podmienky
  • Ochrana osobných údajov
  • Reklamácie
  • Bonusový program ŠERPA
  • Veľkoodberatelia
Everest Ayurveda © Everest Ayurveda 2025 | SK
VisionApps