Nachádzate sa tu

Imunita & očista pečene

Zdroj vitamínov a antioxidantov & jednoduché užívanie

Imunita & očista pečene

AMALAKI nápoj KURKUMA pomáha s očistou pečene a prispieva k udržaniu nezápalového prostredia v telesných tkanivách. Pôsobí priaznivo na prečistenie krvného obehu a tým prospieva dobrému vzhľadu pokožky. Obsiahnutý vitamín C posilňuje činnosť imunitného systému a zvyšuje vstrebávanie železa.

RAKTAPRASH prospieva funkcii pečene a tým krvotvorbe a recyklácii železa. Prispieva k protizápalovej ochrane pečene, priaznivo ovplyvňuje krvnú cirkuláciu a pomáha s prečistením krvi.

AMALAKI plod natural prispieva k optimálnej činnosti tráviaceho systému. Obsiahnutý vitamín C posilňuje imunitný systém a pomáha ochraňovať bunky pred oxidatívnym stresom.

-+
-15% Cena: 14,70 €
s DPH
pôvodná cena 17,30 €

S produktmi od vašej firmy som veľmi spokojná a preto som tento rok darovala produkty aj svojej rodine a priateľom pod stromček.

Tereza

Chválim vás za vaše holistické produkty a váš novo vytvorený web, ktorý ste tak pekne zostavili. Vaše výrobky sa zdajú byť celkom účinné, zdravé a určite prospešné, pretože som niektoré z nich v minulosti sám používal. Cítim, že je vždy skvelé vidieť svojich známych ako sa snažia zo všetkých síl, aby pomohli svojim príbuzným, s tými najlepšími produktmi, aby zlepšili alebo prospeli ich zdraviu. Ďakujem vám za vytvorenie tak vysokého štandardu kvality a teším sa na ďalšie skoré návštevy.

Manatita, London, UK

Správne fungovanie imunitného systému prebieha za predpokladu, že telo nie je zaťažené prílišným množstvom toxických látok, ktoré kolujú v krvnom obehu a ukladajú sa v telesných tkanivách. Najdôležitejším orgánom spojeným s cirkuláciou krvi a detoxikáciou organizmu je predovšetkým naša pečeň. Ajurvéda považuje práve kurkumu za vynikajúci prostriedok na očistu a zdravú funkciu pečene. Prečítajte si o nej viac a vyskúšajte recept na lahodné ajurvédske smoothie Amalaki & kurkuma.

Zloženie

Amalaki nápoj Kurkuma 1 ks, ajurvédsky nutričný elixír Raktaprash 1 ks, Amalaki plod natural 1ks

Odporúčané dávkovanie

Odporúčané dávkovanie nápoja: 2 – 3 šálky denne

Odporúčané dávkovanie elixíru: 1 čajovú lyžičku (tj. 5g/lyžička) 2 – 3x denne

Odporúčané dávkovanie ovocia: 10 kúskov denne

Príprava

Ajurvédsky horúci nápoj: 1 čajovú lyžičku jemne namletej zmesi (cca 2 g) zalejte 250 ml teplej vody. Dobre zamiešajte a pridajte med podľa chuti.

Ajurvédsky elixír: 1 čajovú lyžičku samostatne alebo zapiť šálkou vlažného mlieka či vody. Pre prípravu lahodného nápoja rozmiešajte jednu čajovú lyžičku v 250 ml vlažného mlieka či vody.

Tam, kde býva ajurvéda

Dokumentárny film na DVD

Dokumentárny film o domove najstaršieho lekárskeho systému na úpätí Himalájí odhaľujúci nadčasovosť vnútorného poznania dávnych mudrcov Indie.

Dokument vás zanesie od impozantných štítov Himalájí a každodenného života v jeho údoliach, až k posvätným chrámom v Káthmandu a kráľovským palácom v indickom Rádžasthánu. Budete sa tak môcť preniesť do bohatého lona prírody a vedomostí, ktoré formovali poznanie a kultúru indického subkontinentu.

Viac o filmu