Nachádzate sa tu

Tam, kde býva ajurvéda

Dokumentárny film na DVD

Tam, kde býva ajurvéda

Dokumentárny film o domove najstaršieho lekárskeho systému na úpätí Himalájí odhaľujúci nadčasovosť vnútorného poznania dávnych mudrcov Indie.

Dokument vás zanesie od impozantných štítov Himalájí a každodenného života v jeho údoliach, až k posvätným chrámom v Káthmandu a kráľovským palácom v indickom Rádžasthánu. Budete sa tak môcť preniesť do bohatého lona prírody a vedomostí, ktoré formovali poznanie a kultúru indického subkontinentu. Ajurvéda je cestou k porozumeniu sebe samým. Ten, kto je ochotný počúvať a uviesť do praxe základné princípy fyzickej i duševnej životosprávy, si dokáže uchovať zdravie a rovnováhu aj v súčasnom meniacom sa svete.

Pozrite TRAILER nižšie a na oficiálnych webových stránkach filmu tamkdebyvaajurveda.sk si môžete zarezervovať vstupenku na jeho PREMIÉRU vo štvrtok 30. septembra 2021 v bratislavskom Artkino Za zrkadlom. Srdečne vás pozývame a tešíme sa na stretnutie!

-+
Cena: 12,00 €
s DPH

DVD - žáner: dokumentárny, verzia: česká/anglická, stopáž: 42 minút, formát: 16:9 PAL, zvuk: Stereo

Tam, kde býva ajurvéda

Dokumentárny film na DVD

Dokumentárny film o domove najstaršieho lekárskeho systému na úpätí Himalájí odhaľujúci nadčasovosť vnútorného poznania dávnych mudrcov Indie.

Dokument vás zanesie od impozantných štítov Himalájí a každodenného života v jeho údoliach, až k posvätným chrámom v Káthmandu a kráľovským palácom v indickom Rádžasthánu. Budete sa tak môcť preniesť do bohatého lona prírody a vedomostí, ktoré formovali poznanie a kultúru indického subkontinentu.

Viac o filmu