Nachádzate sa tu

Bambusová termoska

Bambusová termoska
  • plášť je vyrobený zo 100% prírodného bambusu
  • vnútorná časť fľaše je vyrobená z nerezovej ocele
  • nekoroduje, neobsahuje a neuvoľňuje žiadne škodlivé látky
  • nezanecháva vo vnútri žiadne príchute alebo vône z predošlých nápojov
  • opakovane použiteľná a umývateľná
  • výborné izolačné vlastnosti
  • skladnosť a nízka hmotnosť
  • termoska zostáva chladná na dotyk

Veľmi ľahká a ekologická termoska s vnútornou dvojitou stenou z nerezovej ocele a vonkajším povrchom z prírodného bambusu s objemom 450 ml, ktorá udrží nápoj teplý po dobu 8 hodín alebo studený po dobu 12 hodín. Termoska je praktický a štýlový spoločník na cestách a výletoch alebo v zamestnaní, kancelárii či v škole pre udržanie vášho obľúbeného čaju v ideálnej teplote. Uzáver termosky je na závit a obsahuje silikónový tesniaci krúžok so stlačiteľnou výpusťou. Kovové očko s pútkom sa hodí k pripnutiu na opasok alebo na batoh a viečko slúži ako šálka.

-+
Cena: 19,90 €
s DPH

Upozornenie

Termosku umývajte vždy ručne, nevkladajte ju do umývačky riadu ani do mikrovlnnej rúry. Bambusový plášť udržujte suchý a zamedzte dlhodobému kontaktu s vodou. Pred prvým použitím termosku dôkladne umyte a vypláchnite. Na umývanie nepoužívajte bielidlá ani čistiace prostriedky obsahujúce chlór.

Parametre 

Objem: 450 ml
Vnútorná časť: Nerezová oceľ 
Rozmer: 27 x 6,5 cm
Váha: 380 g
Hlavný materiál: Bambus
Registrovaný design®: Everest Ayurveda
Farba: Prírodná bambusová
BPA free: Áno

Tam, kde býva ajurvéda

Dokumentárny film na DVD

Dokumentárny film o domove najstaršieho lekárskeho systému na úpätí Himalájí odhaľujúci nadčasovosť vnútorného poznania dávnych mudrcov Indie.

Dokument vás zanesie od impozantných štítov Himalájí a každodenného života v jeho údoliach, až k posvätným chrámom v Káthmandu a kráľovským palácom v indickom Rádžasthánu. Budete sa tak môcť preniesť do bohatého lona prírody a vedomostí, ktoré formovali poznanie a kultúru indického subkontinentu.

Viac o filmu