Vaše ohlasy
Rada by som poďakovala za čaj NAGARA, vďaka nemu som sa zbavila svojich problémov. Pozitívne účinky som sledovala už za päť dní. A nielen, že som sa zbavila onoho zápalu, ale tiež pocite studených rúk i nôh. Tiež mám podstatne čistejšiu pleť.
Vaše ajurvédske čaje aj elixíry som už niekoľkokrát objednala aj zakúpila v kamenných obchodoch. Sme s nimi s manželom veľmi spokojní a viem, že aj v budúcnosti budeme stálymi odberateľmi.
Pre mňa sú produkty Everest-Ayurveda vždy veľmi prínosné a majú vyrovnávajúci a harmonizujúci účinok.
V čajovni som si kúpil vonné tyčinky KODAMA - Tajomstvo samurajov a musím povedať, že to bola najúžasnejšie vôňa, ktorú som za svoj život pocítil.
Veľká spokojnosť. Pomocou čajov riešim všetky zdravotné problémy. Najvýraznejšie výsledky prinieslo pitie čaju SHATAWARI, ktorý mi pomohol pri cystách, a čaju RANJAKA na tvorbu krvi a hladinu železa. Za necelý mesiac sa mi hodnoty darovania krvi upravili zo 123 na 136. Na čaje nedám dopustiť.
Vaše produkty mám veľmi rada a pravidelne si ich objednávam. Sú súčasťou mojich zdravotných kúr. Iné čajíky ako tie vaše už ani nepijem. A s radosťou ich doporučujem aj svojim známym a klientom. Ajurvédske horúce nápoje a bylinné elixíry navyše krásne dopĺňajú celú domácu terapiu. Všetky sú chuťovo lahodné a vyvážené, ale určite treba dodržiavať návod na prípravu a doporučené dávkovanie. A vo chvíľach meditácie, relaxácie či únavy a smútku si zapaľujem vaše vonné tyčinky, ktoré nemajú konkurenciu. Neštípu, nie sú agresívne ani umelé, ale jemne a príjemne prevoňajú priestor. Ďakujem a želám Everest Ayurveda všetko dobré.
Dobrý deň, v súčasnosti užívam Vaša čaje BRAHMI na pamäť a KALAMEGHA na pečeň a som s nimi spokojný. Kombinácia bylín vo Vašich čajoch je aj potešením pre dušu. Ďakujem.
Pila som čaj MARICHA proti motaniu hlavy a po 2 mesiacoch motanie úplne zmizlo. Neviem akým zázrakom ale pomohlo to. Odporúčam všetkým.
Dobrý deň. Mám veľmi dobrú skúsenosť s čajom JATAMANSI. Kvôli ťažkým životným problémom som začal mať nespavosť a úzkosti, ktoré neskôr prešli v depresiu. Najskôr som skúšal čaj ASHWAGANDHA na nespavosť, ale bohužiaľ som bol už v štádiu, keď sa mi triasli ruky, cítil som napätie 24 hodín a mal kolísavé nálady, takže ASHWAGANDHA pomohla len trochu, chyba to bola moja, pretože som zvolil nie úplne vhodný čaj k mojim zdravotným problémom. Skutočnú úľavu som pocítil až po vyskúšaní JATAMANSI. Osvedčilo sa mi kombinovať čaje JATAMANSI a ASHWAGANDHA alebo ASHWAGANDHA a RAJANI. S pozdravom.
Vaše čaje kupujem už mnoho rokov, pomáhajú mi pri vážnom ochorení. Sú úplne úžasné a veľmi ma teší, že ste otvorili tento eshop, kde si môžem vybrať zo všetkého na jednom mieste a nemusím ich zháňať po rôznych obchodoch.