Sú to dobré čaje.
Čajíky sú výborné, využíva ich celá rodina:)
Dobrý deň, mal som opuchnuté lymfatické uzliny,neznesiteľné bolesti nôh, rúk a chrbtici. Trvalo to dva mesiace, ale po užívaní čaju KATPHALA bolesti ustúpili a uzliny sa zmenšili. Výborný účinok! Ďakujem.
Už pol roka užívam CHYAWANPRASH a nemôžem si ho vynachváliť. Vôbec sa ma nedotklo ani prechladnutie, kašeľ ... proste prvýkrát po rokoch som prežila zimu v pohode.
Zdravím Vás, pravidelne si kupujem čaje z Vašej ponuky - KUDZU, BRAHMI a som s nimi veľmi spokojný.
Pila som čaj MARICHA proti motaniu hlavy a po 2 mesiacoch motanie úplne zmizlo. Neviem akým zázrakom ale pomohlo to. Odporúčam všetkým.
Kúpil som si čaj na spanie, naozaj funguje, práve som ho dopil a je výbor....chrrrrrrrrrr :D
Dobrý deň, hovorili sme o mojom zákroku v nemocnici a odporučil ste mi čaj NIMBA. Vypila som dve krabičky. Na zákrok som síce musela, ale vyšetrenia a výsledky krvi dopadli veľmi dobre. Preto Vám chcem veľmi poďakovať.
Vaše čaje sú výborné a úžasne fungujú. Členka viedenského symfonického orchestra,
Roky trpím úpornou alergiou (prach, roztoče, peľ), ktorá sa s každým rokom zhoršuje. Každé leto musím znášať neustále kýchanie, smrkanie, začervenané oči a svrbenie v nose a ušiach. Po niekoľkých dňoch užívania čajov DALCHINI a KARAVI sa mi ohromne uľavilo, z obvyklých príznakov zostalo len úplné minimum. A to všetko bez chémie! Som za Vaše čaje ohromne vďačný a budem ich užívať aj ďalej.
100 g
200 g
100 g