Skočiť na hlavný obsah
Instagram
Facebook
Slovenčina Slovenčina
  • Česky Česky
  • English English
  • Polski Polski
  • Deutsch Deutsch
  • Schweiz Schweiz
  • Magyar Magyar
  • Español Español
  • Português Português
  • Français Français
  • Italiana Italiana
  • Lietuva Lietuva
  • Română Română
  • Български Български
  • New Zealand New Zealand

Vyhľadávanie

Košík 0
Everest Ayurveda
Hlavné menu
  • Úvod
  • Náš príbeh
  • Podstata ajurvédy
  • Blog
  • Časté otázky
  • Kde kúpite
  • E-shop
  • Kontakt
Everest Ayurveda

Nachádzate sa tu

Úvod » Kde kúpite » Bylinné a ovočné caje

Bylinné a ovočné caje

Námestie Osloboditeľov 1014
071 01 Michalovce

Naša ponuka

  • Himalájske ajurvédske čaje
  • Relaxačné a korenené čaje
  • Ajurvédske bylinné elixíry
  • Ajurvédske superfoods nápoje
  • Ajurvédska zdravá výživa
  • Ajurvédske domáce terapie
  • Ajurvédske telové oleje
  • Ajurvédska aromaterapia
  • Darčekové balíčky a kolekcie
  • Čajové doplnky a príslušenstvo
  • Bonusový program Šerpa

Vaše ohlasy

Všetky ohlasy Pridať ohlas

Môžem len odporučiť, úplne úžasné čajíčky a konečne fungujú tak, ako majú. Stále som hľadala prírodné liečivá na moje problémy a konečne som ich našla :-)

Jana

Dobrý deň, pravidelne si kupujem VARUNU, ktorá mi pomáha na zápaly močových ciest. Používam ho aj ako profylaxiu na očistu.

Henrikas

Pijem KARAVI už 2 týždne, cítim sa lepšie, zatiaľ mi pomáha.

Vláďa

Čaj TRIPHALA na detoxikáciu tráviaceho traktu a čaj KALAMEGHA na pečeň a žlčník mi pomohli s trávením, vyprázdňovaním a celkovo sa cítim ľahšie.

Nikola

Pravidelne si u vás objednávam japonské vonné tyčinky, ktoré majú veľmi príjemnú a jemnú vôňu. Obľúbila si ich už celá naša rodina i priatelia. Ďakujem za veľmi rýchle doručenie aj počas hektického predvianočného obdobia.

Jana

Dobrý deň, tiež rada pijem vaše čajíky a pomáhajú mi vo všetkom. Pleť, únava, dodanie energie. Ďakujem.

Agnes

Nedávno mi prišli na výhrez platničky, mala som šialené bolesti! Skúsila som Mamsaprash džem a veľmi sa mi uľavilo, bolo to až neuveriteľné!!!

Jarmila, Kladno

Veľká spokojnosť. Pomocou čajov riešim všetky zdravotné problémy. Najvýraznejšie výsledky prinieslo pitie čaju SHATAWARI, ktorý mi pomohol pri cystách, a čaju RANJAKA na tvorbu krvi a hladinu železa. Za necelý mesiac sa mi hodnoty darovania krvi upravili zo 123 na 136. Na čaje nedám dopustiť.

Monika, Ústí nad Orlicí

Ahoj, skúsil som váš himalájsky čaj na pečeň (KALAMEGHA) vo Švajčiarsku na výstave a zbožňujem ho.

Maryam Lankarany

Dobrý deň, po očkovaní som mala komplet rozhodený celý organizmus vr. menštruačného cyklu. Trápila ma veľmi silná, nepravidelná, bolestivá menštruácia, PMS a krátke cykly. Pila som teda Vaše čaje APANA a DHATAKI. Prvý MC po čajovej kúre bol ihneď ovplyvnený! Menštruácia prišla bez nepríjemného PMS, bola slabá a nebolestivá. Ďakujem mnohokrát ❤ vďaka Vašim čajom som sa vyhla ďalšej hormonálnej liečbe aj prípadného oper. zákroku.

Denisa
Predchádzajúce Ďalej
  • Prihlásenie
  • Všetko o nákupe a obchodné podmienky
  • Ochrana osobných údajov
  • Reklamácie
  • Bonusový program ŠERPA
  • Veľkoodberatelia
Everest Ayurveda © Everest Ayurveda 2025 | SK
VisionApps