Vaše ohlasy
Čaj APANA mi už počas týždňa upravil menštruáciu a nepríjemné prejavy PMS, pre mňa veľká úľava a hlavne som sa zaobišla bez umelých hormonálnych liekov s mnohými vedľajšími účinkami. Ďalej čaj VATA tea úžasne pomáha po celé dlhé obdobie zimy. Tieto čaje a vôbec Ajurvédu odporúčam všetkým !!
Vyskúšal som tie najlepšie formy vitamínu C, ale toto ovocie ich všetky prekonáva :) Ďakujem, že ste mi predstavili darčeky prírody, ktoré naozaj fungujú.
Dobrý deň. Začala som piť vaše čaje asi pred mesiacom, cítim zmenu v tom, že nie som taká nervózna ako predtým, tiež sa menej potím. Pijem vaše čaje v rámci pitného režimu, denne dva druhy čajov asi 4-5 šálok. Veľmi ďakujem
Dobrý deň, objavila som Vaše úžasné čaje. Urobila som si dóšický test a vyšlo mi, že som typ pitta a tak som si kúpila Váš čaj PITTA ... Ďakujem.
Mal som vyšší krvný tlak. Prestriedal som rôzne prášky ktoré nepomáhali. Až čaj od vás ma dostal do normálu. Maximálna spokojnosť!
Dobrý deň, čaj VIDANGA na chudnutie mám tiež vyskúšaný a naozaj funguje. Ďakujem pekne.
Ďakujem za vaše úžasné čaje. Dva mesiace pijem čaj NAGARA a vrátil ma späť k životu. Vyskúšala som aj čaj PITTA TEA a môžem ho všetkým odporučiť.
Na čaj SARPAGANDHA ma upozornila zdravotníčka v predajni a musím povedať, že tlak sa mi znormalizoval. Vyskúšala som aj čaj GOTU KOLA pre otca na demenciu a je skutočne účinný. Keď začal chrapľavo kašlať, tak som mu kúpila čaj PRANA a musím povedať, že už po prvom čaji sa kašel výrazne utíšil a na ďalšiu noc už mohol pokojnejšie spať, lebo ho už kašel nebudil. Otec má už 80 rokov a bála som sa aby nedostal zápal pľúc. Čaj sa aplikuje aj pri tejto chorobe a musím iba potvrdiť, že čaj pomohol. Tak som nadobudla presvedčenie, že čaje naozaj pomáhajú a pribudli nám do domácnosti čaje na vlasy, žalúdok, srdce a už sa chystám kúpiť čaj na spánok, cievy, svaly a ešte aj ďalšie. V silu prírody určite verím. Ďakujem za to, že sú tieto čaje dostupné na Slovensku. V minulosti som vyskúšala aj sušené plody a sú neskutočne šťavnaté a chutné.
Nenahraditeľné produkty. Produkty kupujem pravidelne, najlepšia KURKUMA akú som kedy mala.
Dobrý deň, s radosťou z mojej skromnej skúsenosti môžem povedať, že milujem všetko ovocie, sú dobré ako maškrta a že elixír MEDAPRASH mi znižuje chuť do jedla, čaj KAPHA TEA mi zas dodáva energiu.
100 g
200 g