Nachádzate sa tu

Imunita & starostlivosť o ženské zdravie

Zdroj vitamínov a antioxidantov & jednoduché užívanie

Imunita & starostlivosť o ženské zdravie

AMALAKI nápoj SHATAVARI priaznivo ovplyvňuje hormonálnu rovnováhu, prispieva k pokojnému priebehu menštruácie a poskytuje duševnú pohodu v prechodnom období. Pôsobí ako „rasajána“ pre omladenie a vitalitu organizmu. Obsiahnutý vitamín C znižuje mieru únavy a vyčerpania.

ARTHAVAPRASH priaznivo ovplyvňuje činnosť ženského reprodukčného systému. Prispieva k pokojnému priebehu menštruácie a harmonizuje psychický stav pri podráždenosti a nervozite.

MANGO obsahuje vitamín C, ktorý stimuluje funkciu imunitného systému, prispieva k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom a znižuje mieru únavy a vyčerpania

Doplnok stravy

-+
-15% Cena: 15,45 €
s DPH
pôvodná cena: 18,20 €

S produktmi od vašej firmy som veľmi spokojná a preto som tento rok darovala produkty aj svojej rodine a priateľom pod stromček.

Tereza

Chválim vás za vaše holistické produkty a váš novo vytvorený web, ktorý ste tak pekne zostavili. Vaše výrobky sa zdajú byť celkom účinné, zdravé a určite prospešné, pretože som niektoré z nich v minulosti sám používal. Cítim, že je vždy skvelé vidieť svojich známych ako sa snažia zo všetkých síl, aby pomohli svojim príbuzným, s tými najlepšími produktmi, aby zlepšili alebo prospeli ich zdraviu. Ďakujem vám za vytvorenie tak vysokého štandardu kvality a teším sa na ďalšie skoré návštevy.

Manatita, London, UK

Bylina shatavari je z hľadiska ajurvédskej medicíny najlepšie prírodné tonikum pre ženy. Pôsobí ako „rasajána“ na omladenie a vitalitu ženského organizmu prostredníctvom svojho vysokého obsahu fytoestrogénov. Upravuje hormonálnu rovnováhu a prospieva telesnému i duševnému zdraviu. V kombinácii s amalaki bohatým na obsah vitamínu C zvyšuje „ódžas”, ktorý je jadrom vitality a esenciou imunitného systému. Prečítajte si o byline shatavari ešte viac.

Príprava

Ajurvédsky horúci nápoj: 1 čajovú lyžičku jemne namletej zmesi (cca 2 g) zalejte 250 ml teplej vody. Dobre zamiešajte a pridajte med podľa chuti.

Ajurvédsky elixír: 1 čajovú lyžičku samostatne alebo zapiť šálkou vlažného mlieka či vody. Pre prípravu lahodného nápoja rozmiešajte jednu čajovú lyžičku v 250 ml vlažného mlieka či vody.

Odporúčané dávkovanie

Odporúčané dávkovanie nápoja: 2 – 3 šálky denne

Odporúčané dávkovanie elixíru: 1 čajovú lyžičku (tj. 5g/lyžička) 2 – 3x denne

Odporúčané dávkovanie ovocia: 10 kúskov denne

Zloženie

Amalaki nápoj Shatavari 1 ks, ajurvédsky nutričný elixír Arthavaprash 1 ks, Mango 1ks

Tam, kde býva ajurvéda

Dokumentárny film na DVD

Dokumentárny film o domove najstaršieho lekárskeho systému na úpätí Himalájí odhaľujúci nadčasovosť vnútorného poznania dávnych mudrcov Indie.

Dokument vás zanesie od impozantných štítov Himalájí a každodenného života v jeho údoliach, až k posvätným chrámom v Káthmandu a kráľovským palácom v indickom Rádžasthánu. Budete sa tak môcť preniesť do bohatého lona prírody a vedomostí, ktoré formovali poznanie a kultúru indického subkontinentu.

Viac o filmu