Nachádzate sa tu

Imunita & omladenie organizmu

Zdroj vitamínov a antioxidantov & jednoduché užívanie

Imunita & omladenie organizmu

AMALAKI nápoj ASHWAGANDHA podporuje regeneráciu, prirodzenú relaxáciu a omladenie organizmu. Prispieva k harmonickému stavu duševného zdravia. Obsiahnutý vitamín C posilňuje činnosť imunitného systému a prospieva dobrej kondícii organizmu.

CHYAWANPRASH utvára jemnú substanciu ódžas a tým aktivuje imunitný systém. Jeho bohaté zloženie posilňuje celkovú vitalitu organizmu, pozitívne ovplyvňuje trávenie aj črevnú činnosť a prospieva komplexnej imunite črevnej flóry.

AMALAKI plod citrónová tráva prispieva k optimálnej činnosti tráviaceho systému. Obsiahnutý vitamín C posilňuje imunitu, prispieva k revitalizácii nervovej sústavy a pomáha ochraňovať bunky pred oxidatívnym stresom.

-+
-15% Cena: 15,75 €
s DPH
pôvodná cena 18,50 €

S produktmi od vašej firmy som veľmi spokojná a preto som tento rok darovala produkty aj svojej rodine a priateľom pod stromček.

Tereza

Chválim vás za vaše holistické produkty a váš novo vytvorený web, ktorý ste tak pekne zostavili. Vaše výrobky sa zdajú byť celkom účinné, zdravé a určite prospešné, pretože som niektoré z nich v minulosti sám používal. Cítim, že je vždy skvelé vidieť svojich známych ako sa snažia zo všetkých síl, aby pomohli svojim príbuzným, s tými najlepšími produktmi, aby zlepšili alebo prospeli ich zdraviu. Ďakujem vám za vytvorenie tak vysokého štandardu kvality a teším sa na ďalšie skoré návštevy.

Manatita, London, UK

Starostlivosť o regeneráciu a omladzovanie organizmu pre dosiahnutie dlhovekosti a spokojného života, je okrem tradičnej diagnostiky, prírodnej liečby a prevencie vzniku ochorenia, jedným z hlavných zameraní ajurvédskej medicíny. Podľa dávnych ajurvédskych textov prináša nápoj pripravený z jemne namletého prášku amalaki a koreňa indického ženšenu čiže ashwagandhy do tela v doslovnom preklade „božské zdravie". Prečítajte si viac o rasajáne - ajurvédskej omladzovacej terapii.

Zloženie

Amalaki nápoj Ashwagandha 1 ks, ajurvédsky nutričný elixír Chyawanprash 1 ks, Amalaki plod citrónová tráva 1ks

Odporúčané dávkovanie

Odporúčané dávkovanie nápoja: 2 – 3 šálky denne

Odporúčané dávkovanie elixíru: 1 čajovú lyžičku (tj. 5g/lyžička) 2 – 3x denne

Odporúčané dávkovanie ovocia: 10 kúskov denne

Príprava

Ajurvédsky horúci nápoj: 1 čajovú lyžičku jemne namletej zmesi (cca 2 g) zalejte 250 ml teplej vody. Dobre zamiešajte a pridajte med podľa chuti.

Ajurvédsky elixír: 1 čajovú lyžičku samostatne alebo zapiť šálkou vlažného mlieka či vody. Pre prípravu lahodného nápoja rozmiešajte jednu čajovú lyžičku v 250 ml vlažného mlieka či vody.

Tam, kde býva ajurvéda

Dokumentárny film na DVD

Dokumentárny film o domove najstaršieho lekárskeho systému na úpätí Himalájí odhaľujúci nadčasovosť vnútorného poznania dávnych mudrcov Indie.

Dokument vás zanesie od impozantných štítov Himalájí a každodenného života v jeho údoliach, až k posvätným chrámom v Káthmandu a kráľovským palácom v indickom Rádžasthánu. Budete sa tak môcť preniesť do bohatého lona prírody a vedomostí, ktoré formovali poznanie a kultúru indického subkontinentu.

Viac o filmu