Nachádzate sa tu

Imunita & redukcia kyslosti

Zdroj vitamínov a antioxidantov & jednoduché užívanie

Imunita & redukcia kyslosti

AMALAKI nápoj MLADÝ JAČMEŇ je prírodným zdrojom antioxidantov, vitamínov a minerálnych látok, ktoré prispievajú k alkalizácii organizmu a jeho elektrolytickej rovnováhe. Podporuje správnu činnosť pečene a žlčníka. Obsiahnutý vitamín C posilňuje imunitu a znižuje mieru únavy a vyčerpania.

ANNAPRASH podporuje dobré trávenie a uľavuje pri nadúvaní. Prospieva optimálnej činnosti tráviacej sústavy a pôsobí priaznivo na žalúdočnú sliznicu u citlivých osôb.

PAPAYA obsahuje vitamíny, ktoré prospievajú slizniciam tráviaceho traktu a povzbudzujú činnosť imunitného systému. Obsiahnuté minerály podporujú funkcie tráviacich enzýmov.

-+
-15% Cena: 14,70 €
s DPH
pôvodná cena 17,30 €

S produktmi od vašej firmy som veľmi spokojná a preto som tento rok darovala produkty aj svojej rodine a priateľom pod stromček.

Tereza

Chválim vás za vaše holistické produkty a váš novo vytvorený web, ktorý ste tak pekne zostavili. Vaše výrobky sa zdajú byť celkom účinné, zdravé a určite prospešné, pretože som niektoré z nich v minulosti sám používal. Cítim, že je vždy skvelé vidieť svojich známych ako sa snažia zo všetkých síl, aby pomohli svojim príbuzným, s tými najlepšími produktmi, aby zlepšili alebo prospeli ich zdraviu. Ďakujem vám za vytvorenie tak vysokého štandardu kvality a teším sa na ďalšie skoré návštevy.

Manatita, London, UK

Mladý jačmeň obsahuje horčík, ktorý prispieva k alkalizácii organizmu a jeho elektrolytickej rovnováhe. Je teda ideálnym prípravkom pre odkyslenie organizmu. V kombinácii s namletým amalaki a jeho vysokým obsahom vitamínu C dochádza k posilneniu imunitného systému a zvýšeniu schopnosti vstrebávania železa. Zvýšená horúčosť organizmu vedie k vzniku zápalových reakcií a vyššej tvorbe žalúdočných štiav, ktoré dráždia sliznice tráviaceho traktu. Je preto dôležité upraviť každodennú stravu tak, aby svojou chuťou a vlastnosťami (pálivé, ostré, kyslé) nezvyšovala aktivitu tráviaceho ohňa „agni“. Prečítajte si návod na lahodné očistné smoothie z amalaki a mladého jačmeňa a zamerajte sa viac na zdravý životný štýl.

Zloženie

Amalaki nápoj Mladý jačmeň 1 ks, ajurvédsky nutričný elixír Annaprash 1 ks, Papaya 1ks

Odporúčané dávkovanie

Odporúčané dávkovanie nápoja: 2 – 3 šálky denne

Odporúčané dávkovanie elixíru: 1 čajovú lyžičku (tj. 5g/lyžička) 2 – 3x denne

Odporúčané dávkovanie ovocia: 10 kúskov denne

Príprava

Ajurvédsky horúci nápoj: 1 čajovú lyžičku jemne namletej zmesi (cca 2 g) zalejte 250 ml teplej vody. Dobre zamiešajte a pridajte med podľa chuti.

Ajurvédsky elixír: 1 čajovú lyžičku samostatne alebo zapiť šálkou vlažného mlieka či vody. Pre prípravu lahodného nápoja rozmiešajte jednu čajovú lyžičku v 250 ml vlažného mlieka či vody.

Tam, kde býva ajurvéda

Dokumentárny film na DVD

Dokumentárny film o domove najstaršieho lekárskeho systému na úpätí Himalájí odhaľujúci nadčasovosť vnútorného poznania dávnych mudrcov Indie.

Dokument vás zanesie od impozantných štítov Himalájí a každodenného života v jeho údoliach, až k posvätným chrámom v Káthmandu a kráľovským palácom v indickom Rádžasthánu. Budete sa tak môcť preniesť do bohatého lona prírody a vedomostí, ktoré formovali poznanie a kultúru indického subkontinentu.

Viac o filmu