Nachádzate sa tu

Tam kde býva ajurvéda

Dokumentárny film na DVD

Dokumentárny film o domove najstaršieho lekárskeho systému na úpätí Himalájí odhaľujúci nadčasovosť vnútorného poznania dávnych mudrcov Indie.

Dokument vás zanesie od impozantných štítov Himalájí a každodenného života v jeho údoliach, až k posvätným chrámom v Káthmandu a kráľovským palácom v indickom Rádžasthánu. Budete sa tak môcť preniesť do bohatého lona prírody a vedomostí, ktoré formovali poznanie a kultúru indického subkontinentu. Ajurvéda je cestou k porozumeniu sebe samým. Ten, kto je ochotný počúvať a uviesť do praxe základné princípy fyzickej i duševnej životosprávy, si dokáže uchovať zdravie a rovnováhu aj v súčasnom meniacom sa svete.

Zhliadnite TRAILER nižšie a viac informácií nájdete na oficiálnych webových stránkach filmu tamkdebyvaajurveda.sk

Prečítajte si rozhovor s tvorcom filmu o jeho vzniku a jeho osobnej ceste k ajurvéde na našom blogu.

-+
Cena: 7,70 €
s DPH

Perfektný dokument. Nenásilný, jemne podaný a bez zbytočnej okrasy.

Sancho

Dnes sme sa pri pití vašich lahodných liečivých čajov pozerali aj na vaše DVD. Neuveriteľne silný príbeh. Vaše výrobky mi zásadne pomohli pri mojom uzdravení. Touto cestou srdečne ďakujem a prajem vám veľa úspechov.

Jiří Oslizlo

DVD - žáner: dokumentárny, verzia: česká/anglická, stopáž: 42 minút, formát: 16:9 PAL, zvuk: stereo

Tam, kde býva ajurvéda

Dokumentárny film na DVD

Dokumentárny film o domove najstaršieho lekárskeho systému na úpätí Himalájí odhaľujúci nadčasovosť vnútorného poznania dávnych mudrcov Indie.

Dokument vás zanesie od impozantných štítov Himalájí a každodenného života v jeho údoliach, až k posvätným chrámom v Káthmandu a kráľovským palácom v indickom Rádžasthánu. Budete sa tak môcť preniesť do bohatého lona prírody a vedomostí, ktoré formovali poznanie a kultúru indického subkontinentu.

Viac o filmu