Skočiť na hlavný obsah
Instagram
Facebook
Slovenčina Slovenčina
  • Česky Česky
  • English English
  • Polski Polski
  • Deutsch Deutsch
  • Schweiz Schweiz
  • Magyar Magyar
  • Español Español
  • Português Português
  • Français Français
  • Italiana Italiana
  • Lietuva Lietuva
  • Română Română
  • Български Български
  • New Zealand New Zealand

Vyhľadávanie

Košík 0
Everest Ayurveda
Hlavné menu
  • Úvod
  • Náš príbeh
  • Podstata ajurvédy
  • Blog
  • Časté otázky
  • Kde kúpite
  • E-shop
  • Kontakt
Everest Ayurveda

Nachádzate sa tu

Úvod » Cirhóza

Cirhóza

Odporúčané prípravky

KALAMEGHA

Pečeň & žlčník

100 g
6,00 €
-+

RAKTAPRASH

Krv & pečeň

200 g
7,50 €
-+

Naša ponuka

  • Himalájske ajurvédske čaje
  • Relaxačné a korenené čaje
  • Ajurvédske bylinné elixíry
  • Ajurvédske superfoods nápoje
  • Ajurvédska zdravá výživa
  • Ajurvédske domáce terapie
  • Ajurvédske telové oleje
  • Ajurvédska aromaterapia
  • Darčekové balíčky a kolekcie
  • Čajové doplnky a príslušenstvo
  • Film „Tam, kde býva ajurvéda“
Archív ajurvédskych žurnálov - otvorená kniha s ajurvédskou múdrosťou Archív
Ajurvédske žurnály Knižnica ajurvédskej múdrosti Prezrieť →

Vaše ohlasy

Všetky ohlasy Pridať ohlas

Dobrý deň, zakúpila som si čaj KAPHA a už po týždni vidím výsledky, už nepotrebujem žiadne tabletky na upokojenie.

Miriama, Bab

CHYAWANPRASH ma zbavil zápchy, ktorou som trpela 14 rokov !! Už po troch dňoch užívania som sa začala raz denne vyprázdňovať. Teraz po dvoch mesiacoch mám trávenie úplne v poriadku. Tiež som schudla 3kg a mizne mi atopický ekzém!

R. Kowalski

Pomocou vašich čajov sa pokúšam vyčistiť pečeň a znížiť vysoký tlak. Zatiaľ som v procese liečenia. Čaje sú chutné a verím, že výsledok sa dostaví. Ďakujem

Ivana Dunková, Český Krumlov

Čajíky sú výborné, využíva ich celá rodina:)

Anežka

Krásne to bolo. Ďakujem za pozvanie na premiéru filmu Tam, kde býva ajurvéda a držím palce v ďalšej činnosti. A v ďalšom živote. Všetkým!

Radek Jaroš

Už nejaký čas mám nohy a ruky vždy studené. Odkedy som podľa vykonaného testu začala piť čaj VATA, zlepšil sa mi krvný obeh. Ruky a nohy mám opäť teplé. Zdravím vás.

Wioleta, Varšava

Vaše čaje sú unikátne, účinné a chutné, konzumujeme ich celá rodina a pôsobia blahodárne:)

Anežka, Prešov

Dobrý deň. Mala som od Vás objednaných viac produktov a bola som s nimi spokojná. Plánujem si v najbližšej dobe objednať ďalšie. Ďakujeme.

Blažena

Vyskúšali sme s manželom čaj Maricha na upravenie tlaku, po troch dňoch bol tlak normálny a potom sme skúsili aj iné čaje. Udanu na energiu a došický čaj Vata. Všetky nám veľmi pomáhajú. Teraz vyskúšam aj elixíry a sušené ovocie. Veľmi ďakujem, že si vaše čaje máme možnosť kúpiť.

Lenka, Litovel

Od kamarátky som dostala ajurvédsky nápoj na imunitu AMALAKI drink SHILAJIT MUMIO a začala som ho piť pravidelne každé ráno pred raňajkami. Veľa som od neho neočakávala a aj po pridaní trochy medu bolo ťažké zvyknúť si na pomerne intenzívnu chuť. Napriek tomu som vytrvala a pila ho ďalej. Po mesiaci som zistila, že som oveľa odolnejšia voči výkyvom počasia a teraz sa dokážem zbaviť prechladnutia za 1 deň.

Martina, Praha
Predchádzajúce Ďalej
  • Prihlásenie
  • Všetko o nákupe a obchodné podmienky
  • Ochrana osobných údajov
  • Reklamácie
  • Veľkoodberatelia
Everest Ayurveda © Everest Ayurveda 2026 | SK
VisionApps