Vaše ohlasy
Rada by som poďakovala za čaj NAGARA, vďaka nemu som sa zbavila svojich problémov. Pozitívne účinky som sledovala už za päť dní. A nielen, že som sa zbavila onoho zápalu, ale tiež pocite studených rúk i nôh. Tiež mám podstatne čistejšiu pleť.
Po očkovaní žltačky sa mi rozbehol atopický ekzém, alergologička ani doktori nepomohli, nič nenašli a súvislosť s očkovaním popierajú, po troch rokoch pomohol až čaj VARUNA na obličky. Ďakujem
Dobrý deň! Zistili mi značne vysunutú platničku v driekovej chrbtici, stále som bola na minimálne dvoch Ibalginoch denne. Po týždni užívania čaju GOKSHURA som začala pociťovať výraznú úľavu, vysadila som lieky a neverila som - fungovalo to.
Dobrý deň, hovorili sme o mojom zákroku v nemocnici a odporučil ste mi čaj NIMBA. Vypila som dve krabičky. Na zákrok som síce musela, ale vyšetrenia a výsledky krvi dopadli veľmi dobre. Preto Vám chcem veľmi poďakovať.
Dobrý deň, ajurvédske čaje som užíval zatiaľ len dva (PRANA a DALCHINI) a s oboma som maximálne spokojný. Po pravidelnom užívaní čaju DALCHINI som už po mesiaci bol bez alergie resp. príznakov kýchania, svrbenia očí a pod. Ďakujem.
Dobrý deň, čaj na chudnutie mám naozaj vyskúšaný a pomáha, ďakujem.
Vyskúšal som mnoho druhov čajov od Everest Ayurveda. Som veľmi spokojný. Možno aj z dôvodu, že som Nepál už 2x navštívil a niektoré veci pochopil...
Ďakujem za vaše úžasné čaje. Dva mesiace pijem čaj NAGARA a vrátil ma späť k životu. Vyskúšala som aj čaj PITTA TEA a môžem ho všetkým odporučiť.
Čajíky sú výborné, využíva ich celá rodina:)
Dobrý deň, vyskúšala som čaj na posilnenie životnej energie PRANA. Účinok je úžasný. Dcéra, ktorá videla moju dobrú náladu, ho začala piť zmiešaný s džúsom. Manžel začal na želanie tiež, z mrzúta je hovoriaci muž, ktorý sa i usmieva :-)) ..
100 g
200 g