Posilnenie svalstva & fitness

KUDZU
  • Kotvičník zemný​ prispieva k posilneniu svalstva
  • Podporuje tonizáciu svalového tkaniva
  • Withania opojná pomáha budovať svalovú hmotu
  • Pôsobí ako povzbudzujúce tonikum a zdroj energie
  • Tinospóra srdcolistá​ posilňuje odolnosť a vitalitu organizmu 

          Doplnok stravy

Authentic AyurvedaPozrite sa na prírodný zber bylín
a ručnú výrobu čajov v Nepále

Kategórie: svalstvo, energia, telesná stavba, fitness, regenerácia

-+
Cena: 5,20 €
s DPH

V minulosti som pila čaj PACHAKA ako doplnok výživy pretože sa používa na liečbu závislosti od fajčenia. Teraz som si objednala čaj KUDZU. Môžem potvrdiť jeho stimulujúci účinok na svalstvo.

Eva, Levice

Zdravím Vás, pravidelne si kupujem čaje z Vašej ponuky - KUDZU, BRAHMI a som s nimi veľmi spokojný.

J. Packa

Príprava

Jednu čajovú lyžičku bylinnej zmesi (cca 2 g) nechajte pre aktívny zdravotný účinok 3–5 minút povariť alebo pri preventívnom užívaní zalejte 250 ml vriacej vody a nechajte 10 minút vylúhovať.

Odporúčané dávkovanie

2-3 šálky za deň

Užívanie

Himalájske byliny sa tradične nechávajú aspoň 3–5 minút povariť v prípade, že ich používame ako prostriedok na optimalizáciu duševných a telesných funkcií organizmu. Takto pripravený odvar má silnejšie pôsobenie, jemnejšiu chuť a priaznivo ovplyvňuje trávenie. Jednotlivé časti bylín (kvety, plody, semená, stonky, listy, kôra, podzemky a korene) sú cielene rozomleté na jemné časti, aby mohlo dôjsť k ich homogénnemu premiešaniu, ktoré zaručuje najkvalitnejšiu účinnosť ajurvédskych zmesí. Pokiaľ čaje používame len ako preventívny, podporný či povzbudzujúci prostriedok, môžeme nechať byliny iba vylúhovať.

Na optimálne pôsobenie bylinného odvaru pijeme čaje teplé najlepšie ráno pred raňajkami, počas dňa jednu hodinu pred jedlom a večer pred spaním počas trvania obnovy vytúžených funkcií organizmu. Ponechajte týždennú pauzu po spotrebovaní každého balenia.

Špecifická chuť každého čaju je súčasťou terapeutického pôsobenia a zodpovedá ajurvédskym vlastnostiam šiestich chutí. Preto odporúčame nepridávať žiadne sladidlá.

Upozornenie: Doplnok stravy s bylinami. Ukladajte mimo dosahu detí. Uchovávajte na suchom mieste do 25 ° C. Neprekračujte doporučené dávkovanie. Nepoužívajte ako náhradu pestrej stravy. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

Zloženie

kotvičník zemný, withania opojná, pueraria lobata, tinospóra srdcolistá, škoricovník cejlónsky, embilika lekárska, glycyrrhiza glabra, špargľa hroznovitá

Váha

100 g sypaného čaju

Súvisiace produkty

MAMSAPRASH

Svalstvo & sila

MAMSAPRASH
7,30 €
-+

UDANA

Povzbudenie fyzickej kondície

UDANA
5,20 €
-+

GOKSHURA

Uvoľnenie chrbtového svalstva

GOKSHURA
5,20 €
-+

HORSKÁ SILA

Posilňuje fyzickú výkonnosť

HORSKÁ SILA
5,20 €
-+

JACKFRUIT plod

Vitamín C, A & proteíny

JACKFRUIT plod
3,70 €
-+

Tam, kde býva ajurvéda

Dokumentárny film na DVD

Dokumentárny film o domove najstaršieho lekárskeho systému na úpätí Himalájí odhaľujúci nadčasovosť vnútorného poznania dávnych mudrcov Indie.

Dokument vás zanesie od impozantných štítov Himalájí a každodenného života v jeho údoliach, až k posvätným chrámom v Káthmandu a kráľovským palácom v indickom Rádžasthánu. Budete sa tak môcť preniesť do bohatého lona prírody a vedomostí, ktoré formovali poznanie a kultúru indického subkontinentu.

Viac o filmu