Vaše ohlasy
Vďaka čaju MEDHIKA sa mi zvýšila laktácia o 50%. Dovtedy nič nepomáhalo.
Dobrý deň, už vyše týždňa popíjam čajík VATA, ktorý mi veľmi chutí a upokojuje. Ďakujem.
Pijem KARAVI už 2 týždne, cítim sa lepšie, zatiaľ mi pomáha.
Pred nedávnom som narazil na Himalájske ajurvédske čaje (PITTA, BHRINGARAJ, JAIPHAL) a som s nimi veľmi spokojný. Sú naozaj skvelé (som pokojnejší, spevnili sa mi väzy v ramenách, miznú bradavice). Veľmi ďakujem.
Čaje sú super. Mne pomáhajú pri močových problémoch. Netreba už antibiotiká. Ďakujem.
Vaše produkty môžem len odporúčať. Mám viac druhov čajov, spotrebovala som uz aj dva elixíry na oči. Jeden na imunitu prave užívam a čaká ma ešte elixír na vlasy. Tie dva som u vás vyhrala :) horúce nápoje sú tiež vynikajúce. Vaše produkty si budem kupovať naďalej. Prajem veľa úspechov :)
Dobrý deň, používam vašu zdravotnú kúru DETOXIKÁCIA KRVI A POKOŽKY na hemoroidy a je úžasná. Už po týždni som bola bez ťažkostí. Teraz je to tretí týždeň, čo kúru užívam, a stále ani kvapôčka krvi. Zázrak!
Ako profesionál v odbore ošetrovateľstva a so školením tradičnej čínskej medicíny som zistil, že kvalita týchto výrobkov je veľmi uspokojivá. Používam ich a odporúčam ich konzumáciu, pretože umožňujú prirodzené zotavenie z patologických stavov, ale pôsobia tiež ako látky podporujúce zdravie. Na pomoc so vstrebávaním železa som prestal užívať umelý vitamín C, pretože AMALAKI je veľmi bohaté na tento vitamín a zohráva úlohu zvýšeného adjuvansu k feritínu.
Užívam čaj NIMBA (čistič krvi ), ktorý je určený na problematickú pleť. Mala som s ňou dlhodobo problémy a nič nepomáhalo. Po dvoch či troch mesiacoch pitia tohto čajíku môžem povedať, že moja pleť vyzerá oveľa lepšie, zjednotene .
Roky trpím úpornou alergiou (prach, roztoče, peľ), ktorá sa s každým rokom zhoršuje. Každé leto musím znášať neustále kýchanie, smrkanie, začervenané oči a svrbenie v nose a ušiach. Po niekoľkých dňoch užívania čajov DALCHINI a KARAVI sa mi ohromne uľavilo, z obvyklých príznakov zostalo len úplné minimum. A to všetko bez chémie! Som za Vaše čaje ohromne vďačný a budem ich užívať aj ďalej.