Skočiť na hlavný obsah
Instagram
Facebook
Slovenčina Slovenčina
  • Česky Česky
  • English English
  • Polski Polski
  • Magyar Magyar
  • Română Română
  • Deutsch Deutsch
  • Español Español
  • Português Português
  • Български Български
  • New Zealand New Zealand
  • Schweiz Schweiz
  • Lietuva Lietuva

Vyhľadávanie

Košík 0
Everest Ayurveda
Hlavné menu
  • Úvod
  • Náš príbeh
  • Podstata ajurvédy
  • Blog
  • Časté otázky
  • Kde kúpite
  • E-shop
  • Kontakt
Everest Ayurveda

Nachádzate sa tu

Úvod » Kde kúpite » Bioland

Bioland

Kubačova 19 - OC Račan
831 06 Bratislava

Naša ponuka

  • Himalájske ajurvédske čaje
  • Relaxačné a korenené čaje
  • Ajurvédske bylinné elixíry
  • Ajurvédske superfoods nápoje
  • Ajurvédska zdravá výživa
  • Ajurvédske domáce terapie
  • Ajurvédske telové oleje
  • Ajurvédska aromaterapia
  • Darčekové balíčky a kolekcie
  • Čajové doplnky a príslušenstvo
  • Bonusový program Šerpa

Vaše ohlasy

Všetky ohlasy Pridať ohlas

Dobré ráno, zo svojej krátkej skúsenosti môžem s potešením konštatovať, že milujem všetko Vaše ovocie, je úžasné ako desiata. Že elixír MEDAPRASH potláča chuť do jedla a čaj KAPHA dodáva energiu.

Dominykas

Dobrý deň. Nikdy by som neveril že čaj GOKSHURA mi vyrieši moje zdravotné problémy s krčnou chrbticou. Som veľmi rád, že nemám už žiadne problémy. Aj naďalej pijem Gokshuru. Všetkým vrelo odporúčam.

Tomáš Katrnák, Znojmo

V minulosti som čajíky pila ako dospievajúca žena. Prvá skúsenosť s Dalchini čajom bola neuveriteľná hlavne v chrípkovej sezóne kedy mi tento čaj doslova uvoľnil dýchacie cesty ako zázrak . Neskôr mi bola bohužiaľ diagnostikovaná borelióza a viete ako to býva s lekármi (prísne sledovanie a kopa chemických liečiv, čo môj organizmus s citlivým trávením dobre nezvládal) a preto som s pomocou tinktúriek na borelku od iného prírodného výrobcu užívala aj čaj MANJISHTA. Po roku ako mi diagnostikovali boreliózu doktorka ani špecialista infektológ nechápali ako sa to vie tak rýchlo vyliečiť. S veľkým odhodlaním a silou vnútornej energie budem naďalej používať tieto skvelé produkty. ☺ Veľké ďakujem

Karin, Žiar nad Hronom

Dobrý deň, ayurvédske čajíky používame doma veľmi radi. Vyskúšané: PITTA, ALOCHAKA, VARUNA aj HIMALÁJSKE OSVIEŽENIE sú vinikajúce a naozaj účinné. Sme veľmi vďační všetkým, ktorí sa podieľajú na výrobe a dovoze týchto liečivých zázrakov.

Silvia Petríková, Trenčín

Veľká spokojnosť. Pomocou čajov riešim všetky zdravotné problémy. Najvýraznejšie výsledky prinieslo pitie čaju SHATAWARI, ktorý mi pomohol pri cystách, a čaju RANJAKA na tvorbu krvi a hladinu železa. Za necelý mesiac sa mi hodnoty darovania krvi upravili zo 123 na 136. Na čaje nedám dopustiť.

Monika, Ústí nad Orlicí

Chcem sa vám poďakovať za zaradenie elixíru CHYAWANPRASH do ponuky. Tento lekvár je úžasný. Mala som ho priamo z Indie, odvtedy ho neviem nikde zohnať. Teraz sa vytešujem, že ho už môžme dostať aj na Slovensku.

Dáša

Zdravím, čaj SHUNTHI mi vyriešil niekoľkoročný a úporný boj s nadúvaním. Naozaj mi nič nepomáhalo, až tento čaj!

Jana

Trápenie s nádchou začal riešiť hneď prvý čaj TULSI. Som nadšená a kadiaľ chodím, tadiaľ už druhý rok odporúčam.

Marcela, Hradec Králové

Sú to dobré čaje.

Jindřiška Průšová, Třebívlice

Kúpil som si čaj na spanie a naozaj to funguje !!!! Vrelo odporúčam.

Petr
Predchádzajúce Ďalej
  • Prihlásenie
  • Všetko o nákupe a obchodné podmienky
  • Ochrana osobných údajov
  • Reklamácie
  • Bonusový program ŠERPA
  • Veľkoodberatelia
Everest Ayurveda © Everest Ayurveda 2025 | SK
VisionApps