Vaše ohlasy
Som veľmi vďačná za objavenie Vašich produktov. Som presvedčená a veľa som aj vyskúšala pre seba aj pre mojich kolegov, že účinky zlepšenia zdravotného stavu prichádzajú takmer okamžite :) Ďakujem z celého srdca, aj za to, že cenovo Vaše prvotriedne výrobky sú naozaj dostupné všetkým ľuďom na Zemi. Veľmi si to vážim, srdečná vďaka za to že ste ...
Dobrý deň, už tretí mesiac užívam 2 dni pred menštruáciou a počas menštruácie čaj APANA (3x denne) a nie som nútená používať lieky na bolesť podbruška. Klasické bylinkové čaje mi nepomáhali. Moc ďakujem.
Veľmi vám ďakujem za to, že ste, a že nám poskytujete možnosť urobiť niečo pre naše zdravie.
Dobrý deň. Dostala som sa k vašim produktom cez moju kamarátku. Chcela som vyskúšať, tak teraz pijem čaj na žalúdok. Ešte som len začala a cítim sa lepšie. Ďakujem.
Pre mňa sú produkty Everest-Ayurveda vždy veľmi prínosné a majú vyrovnávajúci a harmonizujúci účinok.
Dobrý deň, kúpila som si ajurvédsky čaj NIMBA, zatiaľ používam jeden mesiac a pleť sa vážne skvele zlepšila, za mňa je tento čaj určite na jednotku a zbavil ma trápenia s akné.
Našiel som čaj TULSI a zmierňuje moju bolesť v krku.
Nedávno mi prišli na výhrez platničky, mala som šialené bolesti! Vyskúšala som džem Mamsaprash a cítila som sa oveľa lepšie, bolo to neuveriteľné!!!
Zdravím, čaj od Everest Ayurveda pijem už niekoľký rok, pomohol mi s menštruáciou a celkovými problémami spojenými s hormonálnou nerovnováhou. Teraz objednávam ďalšie čaje a uvidím, ako na mňa zapôsobia :-)
Po ochutnaní vášho elixíru CHYAWANPRASH musím povedať, že je úplne jedinečný. Je veľmi chutný a má silný bylinný účinok na fyzické aj duševné zdravie. Omladzuje telo a dodáva energiu. Je to skvelé!