Vaše ohlasy
Chcel by som sa podeliť o skúsenosť s čajom SLESAKA na kĺby. Pracoval som v Nórsku na horách a robil vynášky 50 kg potravín a začal som poriadne cítiť kĺby. Pil som 2-3 šálky po 4 dni a bolesť úplne prešla. Pijem ho už 7 rokov. Ďakujem
Pred 6 rokmi mi vystúpil cholesterol na hodnotu 7,11 a mal som začať brať statíny. Zredukoval som spotrebu tukov a spotreboval dve krabičky čaju Kalamegha na podporu činnosti pečene. Po cca troch mesiacoch som mal cholesterol 5,56 a teraz ho mám 5,6 a ďalej ho neriešim. Obvodná pani MUDr. bola veľmi príjemne prekvapená napriek tomu, že som jej recept nevyužil. V zimných mesiacoch používam osvedčené čaje Tulsi a Dalchini. Na tej ajurvéde naozaj niečo bude !!!
Veľmi kvalitné čaje.
Rada by som poďakovala za čaj NAGARA, vďaka nemu som sa zbavila svojich problémov. Pozitívne účinky som sledovala už za päť dní. A nielen, že som sa zbavila onoho zápalu, ale tiež pocite studených rúk i nôh. Tiež mám podstatne čistejšiu pleť.
Dobrý deň, kupujem si pravidelne Varunu ktorá mi pomáha pri zápale močových ciest. A používam aj preventívne na prečistenie.
Dobrý deň. Roky si kupujem PITTA TEA. Veľmi mi pomohol už niekoľkokrát. Kupujem ďalšie čaje pre svoju rodinu a odporúčam tieto čaje všetkým ľuďom na rôzne ťažkosti. Neznášam chemické prostriedky. Takže vďaka za tieto čaje.
Pri kašli som pila TULSI, trpím na úporný kašeľ, ktorý trvá dlhú dobu a kvapky nič nerobia. U tohto čaju som po vypití cítila okamžite lepšie dýchanie, v noci som mohla spať a do 14 dní kašeľ pomaly odznel.
Po ochutnaní vášho elixíru CHYAWANPRASH musím povedať, že je úplne jedinečný. Je veľmi chutný a má silný bylinný účinok na fyzické aj duševné zdravie. Omladzuje telo a dodáva energiu. Je to skvelé!
Po operácii čokoládovej cysty som pila Shatawari čaj a pijem ho sem tam aj teraz a chvála Bohu žiadna cysta sa mi nevrátila. Odporúčam ho veľmi.
Pijem čaj ASHWAGANDHA 2x denne. Je to úžasné, žiadne lieky na spanie, len bylinky a ešte podotýkam, nemám rada bylinkové čaje, ale tento nie je zlý aj mi chutí a vonia. Snažím sa ho vypiť pokiaľ nie je úplne studený. Odporúčam skúsiť.
100 g