Nachádzate sa tu

MANJISHTA

Ochrana & posilnenie imunity

  • Marena srdčitá posilňuje prirodzenú obranyschopnosť a činnosť imunitného systému
  • Bazalka svätá prispieva k optimálnemu fungovaniu respiračného systému
  • Withania opojná pomáha pri pocite unavených svalov a kĺbov
  • Andrographis paniculata podporuje imunitu, činnosť pečene a detoxikáciu organizmu
  • Kurkumovník dlhý pomáha zdravé funkcii dýchacích ciest, tráviaceho traktu, pečene a pokožky
  • Pôsobí podporne proti prejavom po prisatí kliešťa

          Doplnok stravy

Authentic AyurvedaPozrite sa na prírodný zber bylín
a ručnú výrobu čajov v Nepále

Kategórie: vírusové a bakteriálne infekcie, chrípkové príznaky, mononukleóza, imunitný systém, bylinné antibiotikum, límska borelióza, detoxikácia

-+
Cena: 5,20 €
s DPH

V minulosti som čajíky pila ako dospievajúca žena. Prvá skúsenosť s Dalchini čajom bola neuveriteľná hlavne v chrípkovej sezóne kedy mi tento čaj doslova uvoľnil dýchacie cesty ako zázrak . Neskôr mi bola bohužiaľ diagnostikovaná borelióza a viete ako to býva s lekármi (prísne sledovanie a kopa chemických liečiv, čo môj organizmus s citlivým trávením dobre nezvládal) a preto som s pomocou tinktúriek na borelku od iného prírodného výrobcu užívala aj čaj MANJISHTA. Po roku ako mi diagnostikovali boreliózu doktorka ani špecialista infektológ nechápali ako sa to vie tak rýchlo vyliečiť. S veľkým odhodlaním a silou vnútornej energie budem naďalej používať tieto skvelé produkty. ☺ Veľké ďakujem

Karin, Žiar nad Hronom

Čaj KATPHALA je výborný, keď "na mňa niečo lezie". Akonáhle cítim príznaky chrípky čaj KATPHALA do hodinky upokojuje a lieči čo sa dá. Vďaka nemu som sa vyhla mnohých nemocenským. Tiež veľmi, veľmi chválim Amalaki nápoj. Keď sa cítim vyčerpaná dám si nápoj a za chvíľu som čulá. Všimla som si, že od doby čo pijem Amalaki a s ním vaše sušené ovocie prestali mi padať vlasy. Dokonca mi rastú nové a to som nezažila asi 15 rokov. Pre mňa je to naozaj zázrak. Výborný na vírusy a baktérie je čaj Manjistha. Aspoň jednu šálku denne si dám. Vaše sušené mango je absolútna lahôdka. Nemala som lepšie. Ďakujem vášmu tímu, že ľuďom ponúkate tieto zázraky prírody a ľudskej pomoci. S vďačnosťou

Marta Brabcová, Praha

Ahojte, už pár mesiacov používam váš úžasný čaj MANJISHTA. Veľmi mi to pomohlo. Ďakujem mnohokrát. Aj váš web je skvelý.

Tony

Príprava

Jednu čajovú lyžičku bylinnej zmesi (cca 2 g) nechajte pre aktívny zdravotný účinok 3–5 minút povariť alebo pri preventívnom užívaní zalejte 250 ml vriacej vody a nechajte 10 minút vylúhovať.

Odporúčané dávkovanie

2 - 3 šálky za deň

Užívanie

Himalájske byliny sa tradične nechávajú aspoň 3–5 minút povariť v prípade, že ich používame ako prostriedok na optimalizáciu duševných a telesných funkcií organizmu. Takto pripravený odvar má silnejšie pôsobenie, jemnejšiu chuť a priaznivo ovplyvňuje trávenie. Jednotlivé časti bylín (kvety, plody, semená, stonky, listy, kôra, podzemky a korene) sú cielene rozomleté na jemné časti, aby mohlo dôjsť k ich homogénnemu premiešaniu, ktoré zaručuje najkvalitnejšiu účinnosť ajurvédskych zmesí. Pokiaľ čaje používame len ako preventívny, podporný či povzbudzujúci prostriedok, môžeme nechať byliny iba vylúhovať.

Na optimálne pôsobenie bylinného odvaru pijeme čaje teplé najlepšie ráno pred raňajkami, počas dňa jednu hodinu pred jedlom a večer pred spaním počas trvania obnovy vytúžených funkcií organizmu. Ponechajte týždennú pauzu po spotrebovaní každého balenia.

Špecifická chuť každého čaju je súčasťou terapeutického pôsobenia a zodpovedá ajurvédskym vlastnostiam šiestich chutí. Preto odporúčame nepridávať žiadne sladidlá.

Upozornenie: Doplnok stravy s bylinami. Ukladajte mimo dosahu detí. Uchovávajte na suchom mieste do 25 ° C. Neprekračujte doporučené dávkovanie. Nepoužívajte ako náhradu pestrej stravy. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

Zloženie

Marena srdčitá, bazalka svätá, withania opojná, andrographis paniculata, kurkumovník dlhý, tinospóra srdcolistá, embilika lekárska, terminalia chebula, vrcholiak myrobalánový, glycyrrhiza glabra, kotvičník zemný, pterocarpus marsupium, santalovník biely, pupočník ázijský, vrcholiak arjuna

Váha

100 g sypaného čaju

Súvisiace produkty

TULSI

Krčná oblasť & priedušky

5,20 €
-+

DALCHINI

Dýchacie cesty & nosové dutiny

5,20 €
-+

PRANA

Vitalita & životná energia

5,20 €
-+

NAGARA

Lymfatický systém & imunita

5,20 €
-+

KATPHALA

Teplota & telesná slabosť

5,20 €
-+

SHUNTHI

Žalúdok & črevá

5,20 €
-+

GUDUCHI

Zažívanie & chuť k jedlu

5,20 €
-+

CHYAWANPRASH

Zdravie & imunita

8,50 €
-+

Tam, kde býva ajurvéda

Dokumentárny film na DVD

Dokumentárny film o domove najstaršieho lekárskeho systému na úpätí Himalájí odhaľujúci nadčasovosť vnútorného poznania dávnych mudrcov Indie.

Dokument vás zanesie od impozantných štítov Himalájí a každodenného života v jeho údoliach, až k posvätným chrámom v Káthmandu a kráľovským palácom v indickom Rádžasthánu. Budete sa tak môcť preniesť do bohatého lona prírody a vedomostí, ktoré formovali poznanie a kultúru indického subkontinentu.

Viac o filmu