Skočiť na hlavný obsah
Instagram
Facebook
Slovenčina Slovenčina
  • Česky Česky
  • English English
  • Polski Polski
  • Deutsch Deutsch
  • Schweiz Schweiz
  • Magyar Magyar
  • Español Español
  • Português Português
  • Français Français
  • Italiana Italiana
  • Lietuva Lietuva
  • Română Română
  • Български Български
  • New Zealand New Zealand

Vyhľadávanie

Košík 0
Everest Ayurveda
Hlavné menu
  • Úvod
  • Náš príbeh
  • Podstata ajurvédy
  • Blog
  • Časté otázky
  • Kde kúpite
  • E-shop
  • Kontakt
Everest Ayurveda

Nachádzate sa tu

Úvod » Kosti

Kosti

Odporúčané prípravky

ASTHIPRASH

Kosti & kĺby

200 g
7,50 €
-+

AMALAKI nápoj SHILAJIT MUMIO

Imunita & kosti a kĺby

100 g
6,60 €
-+

Naša ponuka

  • Himalájske ajurvédske čaje
  • Relaxačné a korenené čaje
  • Ajurvédske bylinné elixíry
  • Ajurvédske superfoods nápoje
  • Ajurvédska zdravá výživa
  • Ajurvédske domáce terapie
  • Ajurvédske telové oleje
  • Ajurvédska aromaterapia
  • Darčekové balíčky a kolekcie
  • Čajové doplnky a príslušenstvo
  • Výhodné akcie mesiaca
  • Film „Tam, kde býva ajurvéda“
  • Ajurvédske žurnály
Darčekové poukazy v hodnote 500 Kč a 1000 Kč Novinka
Darčekové poukazy Darujte prirodzenú cestu k zdraviu Zistiť viac →

Vaše ohlasy

Všetky ohlasy Pridať ohlas

V posledných týždňoch medzi ľuďmi vyčíňala angína, viróza a nádcha ... odporúčala som TULSI, DALCHINI aj KATPHALU, podľa oznámených príznakov a všetci boli s výsledkami účinkov týchto čajov spokojní, vrátane mňa. Naozaj zaberajú!

Spiritcentrum, Beroun

Dobrý deň, podstúpil som 3 mesačnú kúru bylinnými elixírmi na pokožku, pečeň a krv, mozog a nervy. CHYAWANPRASH je teraz opäť najdôležitejším vitalizujúcim prostriedkom. Všetky sú chutné. Sladké, kyslé, dobré na zapitie s medom a vegánskym mliekom. Čaje boli priateľmi dobre prijaté! Prial by som si, aby ste sa dostali k ďalším ľuďom, najmä v oblasti liečenia, ošetrovateľstva a do nemocníc, k starším ľuďom a deťom. Ideálna by bola spolupráca moderných a tradičných liečebných metód, ktoré sa navzájom dopĺňajú.

Purnam, Warendorf

Posledných 10 rokov trpím ochromujúcimi bolesťami kĺbov, čiastočne v dôsledku opotrebenia v práci a tiež dny. To malo naozaj negatívny vplyv na môj život, pokiaľ ide o bolesť, stratu príjmu a obmedzenú pohyblivosť. Najskôr som si kúpil Shalari. Nemal som veľké očakávania od tohto produktu, pretože som mal málo alebo žiadny úspech s produktmi od iných výrobcov, ale rozhodol som sa ho vyskúšať. Tento produkt (a ďalšie) naozaj fungujú! Fungujú veľmi dobre. Tento produkt zmenil môj život a cítim sa oveľa lepšie. Už 8 mesiacov nemám dnu, moja pohyblivosť je oveľa lepšia a samozrejme som oveľa šťastnejší, pretože bolesť zmizla. Práve som urobil svoj štvrtý nákup, tentoraz rôznych čajov, ktoré chcem vyskúšať. Odporúčam všetkým, aby vyskúšali tieto úžasné produkty, určite fungujú. Som veľmi spokojný s výsledkami a teraz som pravidelným a celoživotným zákazníkom! Ďakujem veľmi pekne.

Jonathan Brown

Trápenie s nádchou začal riešiť hneď prvý čaj TULSI. Som nadšená a kadiaľ chodím, tadiaľ už druhý rok odporúčam.

Marcela, Hradec Králové

Dobrý deň, mal som veľký problém so spánkom, začal som piť čaj ASHWAGANDHA a spím celú noc ako mimino. Vďaka

T. K.

Dobrý deň, čaj VIDANGA na chudnutie mám tiež vyskúšaný a naozaj funguje. Ďakujem pekne.

Jitka

Dobrý deň. Dostala som sa k vašim produktom cez moju kamarátku. Chcela som vyskúšať, tak teraz pijem čaj na žalúdok. Ešte som len začala a cítim sa lepšie. Ďakujem.

Marta Jakabová

Dobrý deň, Tiež sa musím podeliť o svoju skúsenosť so Shatawari čajom. Viac než mesiac som užívala lieky na prasknutie cysty na vaječníku, na kontrole cysta stále bola. Potom som užívala už len tento čaj niečo cez týždeň a už som išla na predoperačné vyšetrenie,kde mi oznámili, že cysta praskla. Veľmi Vám ďakujem ??

Monika, Senica

Užívam čaj NIMBA (čistič krvi ), ktorý je určený na problematickú pleť. Mala som s ňou dlhodobo problémy a nič nepomáhalo. Po dvoch či troch mesiacoch pitia tohto čajíku môžem povedať, že moja pleť vyzerá oveľa lepšie, zjednotene .

Zuzka, Košice

Dobrý deň, pravidelne si kupujem VARUNU, ktorá mi pomáha na zápaly močových ciest. Používam ho aj ako profylaxiu na očistu.

Henrikas
Predchádzajúce Ďalej
  • Prihlásenie
  • Všetko o nákupe a obchodné podmienky
  • Ochrana osobných údajov
  • Reklamácie
  • Veľkoodberatelia
Everest Ayurveda © Everest Ayurveda 2026 | SK
VisionApps