Nachádzate sa tu

MIRA BAI

Mystická vôňa kadidla

MIRA BAI

Sladká mystická vôňa kadidla, levandule, galbána, cédrového & santalového dreva, akácie a citrónovej trávy inšpirovaná okúzľujúcim spevom a zbožnosťou indickej princeznej Mira Bai.

Vonné tyčinky bez bambusového drievka. Obsahujú 100% prírodných zložiek bez chemických prísad a umelých parfumov.

Každé balenie obsahuje keramický stojanček.

Dĺžka tyčiniek: 21 cm
Počet kusov v balení: 24 ks
Doba horenia: 60 minút

-+
Cena: 4,70 €
s DPH

Mira Bai (16. stor.) bola rádžpútska princezná z Chittoru, vydatá za korunného princa Bhoja Raja, ktorý však zomrel v bitke. Po jeho smrti sa zriekla bohatstva, túlala sa zemou, stýkala sa s potulnými mystikmi a stala sa najznámejšou indickou básničkou a mystičkou. Prečítajte si celý príbeh indickej svätice Mira Bai!

Užívanie

Umiestnite vonnú tyčinku do stojančeka. Po zapálení plameň za 10 sekúnd uhaste a uistite sa, že všetok popol dopadá na nehorľavý povrch. Buďte pozorní, kým tyčinka stále tleje.

Zloženie

litsea glutinosa (vavrín indický), cinnamomum tamala (škoricovník tamala), santalum album (santalovník biely) a zmes éterických olejov: boswellia sacra (kadidlovník pravý), lavandula angustifolia (levanduľa lekárska), ferula galbaniflua (ločidlo galbanorodé), cedrus deodara (céder himalájsky), acacia decurrens (akácia sivozelená), cymbopogon citratus (voňatka citrónová)

Váha

38 g

Súvisiace produkty

AKBAR

Osviežujúca vôňa ibištekovca

AKBAR
4,70 €
-+

SHIVAJI

Upokojujúca vôňa guggulu

SHIVAJI
4,70 €
-+

MAHARANA PRATAP

Povzbudzujúca vôňa bergamotu

MAHARANA PRATAP
4,70 €
-+

KARMAVATI

Ušľachtilá vôňa myrhy

KARMAVATI
4,70 €
-+

JODHA BAI

Očarujúca vôňa jazmínu

JODHA BAI
4,70 €
-+

MUMTAZ MAHAL

Opojná vôňa vanilky

MUMTAZ MAHAL
4,70 €
-+

Tam, kde býva ajurvéda

Dokumentárny film na DVD

Dokumentárny film o domove najstaršieho lekárskeho systému na úpätí Himalájí odhaľujúci nadčasovosť vnútorného poznania dávnych mudrcov Indie.

Dokument vás zanesie od impozantných štítov Himalájí a každodenného života v jeho údoliach, až k posvätným chrámom v Káthmandu a kráľovským palácom v indickom Rádžasthánu. Budete sa tak môcť preniesť do bohatého lona prírody a vedomostí, ktoré formovali poznanie a kultúru indického subkontinentu.

Viac o filmu