Nachádzate sa tu

KARMAVATI

Ušľachtilá vôňa myrhy

Ušľachtilá povznášajúca vôňa myrhy, santalového dreva, vetiveru, pačule, ruže damašskej, klinčekov a citrónu inšpirovaná rádžpútskou princeznou Karmavati a jej hlbokým zmyslom pre česť a úctu.

Vonné tyčinky bez bambusového drievka. Obsahujú 100% prírodných zložiek bez chemických prísad a umelých parfumov.

Každé balenie obsahuje keramický stojanček.

Dĺžka tyčiniek: 21 cm
Počet kusov v balení: 24 ks
Doba horenia: 60 minút

-+
Cena: 4,70 €
s DPH

Rani Karmavati bola rádžpútska princezná, ktorá po smrti svojho manžela bránila svoje mesto Čittorgar a než by padla do rúk sultána Bahadur Šáha z Gudžarátu, vrhla sa radšej na ochranu svojej cti spolu s ostatnými ženami do obetného ohňa. Prečítajte si celý príbeh rádžputskej princeznej Karmavati!

Užívanie

Umiestnite vonnú tyčinku do stojančeka. Po zapálení plameň za 10 sekúnd uhaste a uistite sa, že všetok popol dopadá na nehorľavý povrch. Buďte pozorní, kým tyčinka stále tleje.

Zloženie

litsea glutinosa (vavrín indický), cinnamomum tamala (škoricovník tamala), santalum album (santalovník biely) a zmes éterických olejov: commiphora myrrha (myrhovník pravý), vetiveria zizanioides (vetiver), pogostemon cablin (pačula obyčajná), rosa damascena (ruža damascénska), eugenia caryophyllus (klinčekovec voňavý), citrus limon (citrónovník pravý)

Váha

38 g

Súvisiace produkty

AKBAR

Osviežujúca vôňa ibištekovca

4,70 €
-+

SHIVAJI

Upokojujúca vôňa guggulu

4,70 €
-+

MAHARANA PRATAP

Povzbudzujúca vôňa bergamotu

4,70 €
-+

JODHA BAI

Očarujúca vôňa jazmínu

4,70 €
-+

MIRA BAI

Mystická vôňa kadidla

4,70 €
-+

MUMTAZ MAHAL

Opojná vôňa vanilky

4,70 €
-+

Tam, kde býva ajurvéda

Dokumentárny film na DVD

Dokumentárny film o domove najstaršieho lekárskeho systému na úpätí Himalájí odhaľujúci nadčasovosť vnútorného poznania dávnych mudrcov Indie.

Dokument vás zanesie od impozantných štítov Himalájí a každodenného života v jeho údoliach, až k posvätným chrámom v Káthmandu a kráľovským palácom v indickom Rádžasthánu. Budete sa tak môcť preniesť do bohatého lona prírody a vedomostí, ktoré formovali poznanie a kultúru indického subkontinentu.

Viac o filmu