Nachádzate sa tu

Imunita & dobré trávenie

Zdroj vitamínov a antioxidantov & jednoduché užívanie

Imunita & dobré trávenie

AMALAKI nápoj NATURAL prospieva funkcii žalúdka a črevného traktu. Obsiahnutý vitamín C posilňuje činnosť imunitného systému, prispieva k energetickému metabolizmu, zvyšuje vstrebávanie železa a znižuje mieru únavy a vyčerpania.

CHYAWANPRASH utvára jemnú substanciu „ódžas“ a tým aktivuje imunitný systém. Jeho bohaté zloženie posilňuje celkovú vitalitu organizmu, pozitívne ovplyvňuje trávenie aj črevnú činnosť a prospieva komplexnej imunite črevnej flóry.

AMALAKI plod kardamóm podporuje dobré trávenie a obsiahnutý vitamín C posilňuje imunitu a pomáha ochraňovať bunky pred oxidatívnym stresom.

-+
-15% Cena: 15,80 €
s DPH
původná cena: 18,60 €

S produktmi od vašej firmy som veľmi spokojná a preto som tento rok darovala produkty aj svojej rodine a priateľom pod stromček.

Tereza

Chválim vás za vaše holistické produkty a váš novo vytvorený web, ktorý ste tak pekne zostavili. Vaše výrobky sa zdajú byť celkom účinné, zdravé a určite prospešné, pretože som niektoré z nich v minulosti sám používal. Cítim, že je vždy skvelé vidieť svojich známych ako sa snažia zo všetkých síl, aby pomohli svojim príbuzným, s tými najlepšími produktmi, aby zlepšili alebo prospeli ich zdraviu. Ďakujem vám za vytvorenie tak vysokého štandardu kvality a teším sa na ďalšie skoré návštevy.

Manatita, London, UK

Predpokladom dobrej obranyschopnosti organizmu a silného imunitného systému je správna funkcia trávenia a metabolizmu zabezpečovaná zdravou činnosťou tráviaceho ohňa „agni“ v žalúdku, ktorý premieňa potravu na postupnú výživu siedmich telesných tkanív a hlbšiu substanciu imunitného systému „ódžas“. Prečítajte si viac o princípoch zdravej imunity podľa ajurvédy.

Príprava

Ajurvédsky horúci nápoj: 1 čajovú lyžičku jemne namletej zmesi (cca 2 g) zalejte 250 ml teplej vody. Dobre zamiešajte a pridajte med podľa chuti.

Ajurvédsky elixír: 1 čajovú lyžičku samostatne alebo zapiť šálkou vlažného mlieka či vody. Pre prípravu lahodného nápoja rozmiešajte jednu čajovú lyžičku v 250 ml vlažného mlieka či vody.

Odporúčané dávkovanie

Odporúčané dávkovanie nápoja: 2 – 3 šálky denne

Odporúčané dávkovanie elixíru: 1 čajovú lyžičku (tj. 5g/lyžička) 2 – 3x denne

Odporúčané dávkovanie ovocia: 10 kúskov denne

Zloženie

Amalaki nápoj natural 1 ks, ajurvédsky nutričný elixír Chyawanprash 1 ks, Amalaki plod kardamóm 1ks

Tam, kde býva ajurvéda

Dokumentárny film na DVD

Dokumentárny film o domove najstaršieho lekárskeho systému na úpätí Himalájí odhaľujúci nadčasovosť vnútorného poznania dávnych mudrcov Indie.

Dokument vás zanesie od impozantných štítov Himalájí a každodenného života v jeho údoliach, až k posvätným chrámom v Káthmandu a kráľovským palácom v indickom Rádžasthánu. Budete sa tak môcť preniesť do bohatého lona prírody a vedomostí, ktoré formovali poznanie a kultúru indického subkontinentu.

Viac o filmu