Nachádzate sa tu

Imunita & kĺbová odolnosť

Zdroj vitamínov a antioxidantov & jednoduché užívanie

Our Tip

AMALAKI nápoj SHILAJIT MUMIO pôsobí ako prirodzený biostimulátor imunitného systému a posilňuje telesnú i duševnú odolnosť. Pomáha udržiavať zdravý stav kĺbov a spoločne s obsiahnutým vitamínom C podporuje tvorbu kolagénu pre normálnu funkciu kostí a chrupaviek.

ASTHIPRASH prispieva k doplňovaniu vitamínov a minerálnych látok. Priaznivo pôsobí na imunitu črevnej flóry. Podporuje normálnu pohyblivosť kĺbov a pomáha uvoľňovať svalovú a kĺbovú stuhnutosť.

JACKFRUIT obsahuje vitamíny, ktoré posilňujú vitalitu organizmu pri fyzickom výkone a prospievajú tráviacemu systému. Obsiahnuté minerály priaznivo pôsobia na činnosť svalov a stav kostí.

Doplnok stravy

-+
-30% Cena: 12,40 €
s DPH
pôvodná cena: 17,70 €

S produktmi od vašej firmy som veľmi spokojná a preto som tento rok darovala produkty aj svojej rodine a priateľom pod stromček.

Tereza

Chválim vás za vaše holistické produkty a váš novo vytvorený web, ktorý ste tak pekne zostavili. Vaše výrobky sa zdajú byť celkom účinné, zdravé a určite prospešné, pretože som niektoré z nich v minulosti sám používal. Cítim, že je vždy skvelé vidieť svojich známych ako sa snažia zo všetkých síl, aby pomohli svojim príbuzným, s tými najlepšími produktmi, aby zlepšili alebo prospeli ich zdraviu. Ďakujem vám za vytvorenie tak vysokého štandardu kvality a teším sa na ďalšie skoré návštevy.

Manatita, Londýn, VB

Pevné kostí a zdravé kĺby majú svoj počiatok v dostatočnom prísune minerálnych látok, ktoré sa vstrebávajú do príslušných telesných tkanív prostredníctvom zdravo fungujúceho črevného traktu. Ajurvéda kladie preto veľký dôraz na dostatočnú prítomnosť tráviaceho ohňa „agni“ v žalúdku, ktorý v organizme premieňa každodennú stravu na nutričnú výživu jednotlivých telesných tkanív vrátane kostí a kĺbov. Prečítajte si o tráviacom ohni viac.

Príprava

Ajurvédsky horúci nápoj: 1 čajovú lyžičku jemne namletej zmesi (cca 2 g) zalejte 250 ml teplej vody. Dobre zamiešajte a pridajte med podľa chuti.

Ajurvédsky elixír: 1 čajovú lyžičku samostatne alebo zapiť šálkou vlažného mlieka či vody. Pre prípravu lahodného nápoja rozmiešajte jednu čajovú lyžičku v 250 ml vlažného mlieka či vody.

Odporúčané dávkovanie

Odporúčané dávkovanie nápoja: 2 – 3 šálky denne

Odporúčané dávkovanie elixíru: 1 čajovú lyžičku (tj. 5g/lyžička) 2 – 3x denne

Odporúčané dávkovanie ovocia: 10 kúskov denne

Zloženie

Amalaki nápoj shilajit mumio 1 ks, ajurvédsky nutričný elixír Asthiprash 1 ks, Jackfruit: 1ks

Tam, kde býva ajurvéda

Dokumentárny film na DVD

Dokumentárny film o domove najstaršieho lekárskeho systému na úpätí Himalájí odhaľujúci nadčasovosť vnútorného poznania dávnych mudrcov Indie.

Dokument vás zanesie od impozantných štítov Himalájí a každodenného života v jeho údoliach, až k posvätným chrámom v Káthmandu a kráľovským palácom v indickom Rádžasthánu. Budete sa tak môcť preniesť do bohatého lona prírody a vedomostí, ktoré formovali poznanie a kultúru indického subkontinentu.

Viac o filmu