Nachádzate sa tu

Imunita & krásna pleť

Zdroj vitamínov a antioxidantov & jednoduché užívanie

Imunita & krásna pleť

AMALAKI nápoj RUŽA prispieva k čistote pleti a revitalizácii pokožky. Pozitívne ovplyvňuje jej celkové prekrvenie a mladý vzhľad. Obsiahnutý vitamín C podporuje tvorbu kolagénu pre správnu funkciu kožného tkaniva a posilňuje činnosť imunitného systému.

SVEDAPRASH pôsobí ako vnútorný prostriedok starostlivosti o pleť. Pomáha s prečistením krvi a prispieva k čistote pleti. Pôsobí priaznivo na regeneráciu pokožky a podporuje zdravú vitalitu kožného tkaniva.

PAPAYA obsahuje vitamíny, ktoré prospievajú dobrému vzhľadu pokožky, povzbudzujú činnosť imunitného systému a prispievajú k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom.

Doplnok stravy

-+
-15% Cena: 14,80 €
s DPH
pôvodná cena: 17,40 €

S produktmi od vašej firmy som veľmi spokojná a preto som tento rok darovala produkty aj svojej rodine a priateľom pod stromček.

Tereza

Chválim vás za vaše holistické produkty a váš novo vytvorený web, ktorý ste tak pekne zostavili. Vaše výrobky sa zdajú byť celkom účinné, zdravé a určite prospešné, pretože som niektoré z nich v minulosti sám používal. Cítim, že je vždy skvelé vidieť svojich známych ako sa snažia zo všetkých síl, aby pomohli svojim príbuzným, s tými najlepšími produktmi, aby zlepšili alebo prospeli ich zdraviu. Ďakujem vám za vytvorenie tak vysokého štandardu kvality a teším sa na ďalšie skoré návštevy.

Manatita, London, UK

Čistá pleť slúži ako ukazovateľ zdravého vnútorného prostredia a imunitného systému organizmu. Celkový vzhľad pokožky je ovplyvnený kvalitou aj skladbou našej stravy, čistotou krvi a črevného traktu a tiež dostatočným príjmom tekutín. Kožné alergie, ekzémy a infekcie sú spôsobené oslabenou imunitou črevnej flóry, zníženou funkciou pečene a nezdravým životným štýlom. Zdravá pleť vyžaruje vnútorný jas a krásu, ktorá pochádza z pokojnej mysle, harmonického dychu, telesného uvoľnenie a duševnej rovnováhy. Prečítajte si viac o vnútornej povahe krásy.   

Príprava

Ajurvédsky horúci nápoj: 1 čajovú lyžičku jemne namletej zmesi (cca 2 g) zalejte 250 ml teplej vody. Dobre zamiešajte a pridajte med podľa chuti.

Ajurvédsky elixír: 1 čajovú lyžičku samostatne alebo zapiť šálkou vlažného mlieka či vody. Pre prípravu lahodného nápoja rozmiešajte jednu čajovú lyžičku v 250 ml vlažného mlieka či vody.

Odporúčané dávkovanie

Odporúčané dávkovanie nápoja: 2 – 3 šálky denne

Odporúčané dávkovanie elixíru: 1 čajovú lyžičku (tj. 5g/lyžička) 2 – 3x denne

Odporúčané dávkovanie ovocia: 10 kúskov denne

Zloženie

Amalaki nápoj Ruža 1 ks, ajurvédsky nutričný elixír Svedaprash 1 ks, Papaya 1ks

Tam, kde býva ajurvéda

Dokumentárny film na DVD

Dokumentárny film o domove najstaršieho lekárskeho systému na úpätí Himalájí odhaľujúci nadčasovosť vnútorného poznania dávnych mudrcov Indie.

Dokument vás zanesie od impozantných štítov Himalájí a každodenného života v jeho údoliach, až k posvätným chrámom v Káthmandu a kráľovským palácom v indickom Rádžasthánu. Budete sa tak môcť preniesť do bohatého lona prírody a vedomostí, ktoré formovali poznanie a kultúru indického subkontinentu.

Viac o filmu