Nachádzate sa tu

HORSKÁ SILA

Posilňuje fyzickú výkonnosť

HORSKÁ SILA
  • Ďumbier lekársky povzbudzuje pri únave a vyčerpaní
  • Withania opojná podporuje svalovú činnosť a zvyšuje fyzickú výkonnosť
  • Špargľa hroznovitá dodáva energiu a posilňuje vitalitu
  • Škoricovník cejlónsky podporuje krvný obeh a osviežuje organizmus
  • Kardamovník obecný prospieva kardiovaskulárnemu zdraviu
  • Tinospóra srdcolistá pomáha kĺbovej pohyblivosti
  • Glycyrrhiza glabra prospieva dobrému tráveniu

Šerpovia z himalájskej oblasti Solu Khumbu pochádzajú pôvodne z východného Tibetu. Sú to láskaví, odolní a silní ľudia, dobre znalí generáciami preverených účinkov himalájskych bylín, ktoré im na svojich cestách do horských masívov dodávajú silu „tisícov jakov“.

Doplnok stravy

Authentic AyurvedaPozrite sa na prírodný zber bylín
a ručnú výrobu čajov v Nepále

 

Kategórie: únava, slabosť, vyčerpanie, strata energie, krvný obeh

-+
Cena: 5,20 €
s DPH

Odporúčam, som veľmi spokojná:) Namaste

Veronika, Holubov

Vaše čaje sú pre mňa vynikajúcimi spoločníkmi životnou púťou, naozaj :) A som hrdý, že ide o Česko-Slovensko-Nepálske spoločenstvo. Zo sdrca veľmi ďakujem.

Petr Dušek, Stehelčeves

Príprava

Jednu čajovú lyžičku bylinnej zmesi (cca 2 g) nechajte pre aktívny zdravotný účinok 3–5 minút povariť alebo pri preventívnom užívaní zalejte 250 ml vriacej vody a nechajte 10 minút vylúhovať.

Odporúčané dávkovanie

2-3 šálky za deň

Užívanie

Himalájske byliny sa tradične nechávajú aspoň 3-5 minút povariť v prípade, že ich používame ako prostriedok k optimalizácii duševných a telesných funkcií organizmu. Takto pripravený odvar má silnejší pôsobenie, jemnejšiu chuť a priaznivo ovplyvňuje naše trávenie, ktoré je dôležité pre správne vstrebávanie zdraviu prospešných výťažkov z himalájskych bylín. Čaje pijeme ako súčasť denného pitného režimu počas trvania obnovy želateľných funkcií organizmu. V prípade očistnej bylinnejkúry užívajte čaj po dobu 1-3 mesiacov v súlade s denným dávkovaním uvedeným na obale. Ponechajte týždennú pauzu po spotrebovaní každého balenia.

Odporúčame užívať maximálne dva čaje zároveň. Viac čajov možno striedať v dennom alebo týždennom režime ak ich používame k normalizácii bežných prejavov pri narušení rovnováhy telesného alebo duševného zdravia. Čaje pijeme vždy oddelene s odstupom jednej hodiny. Ak ich používame iba ako podporný či povzbudzujúci prostriedok, môžeme nechať byliny iba vylúhovať bez obmedzenej doby užívania. Pre optimálne pôsobenie bylinného odvaru pijeme čaje teplé a pred jedlom. Špecifická chuť každého čaju je súčasťou terapeutického pôsobenia a zodpovedá ájurvédským vlastnostiam šiestich chutí. Preto odporúčame nepridávať žiadne sladidlá.

Upozornenie: Doplnok stravy s bylinami. Ukladajte mimo dosahu detí. Uchovávajte na suchom mieste do 25 ° C. Neprekračujte doporučené dávkovanie. Nepoužívajte ako náhradu pestrej stravy. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

Zloženie

ďumbier lekársky, withania opojná, špargľa hroznovitá, škoricovník cejlónsky (kôra), kardamovník obecný, tinospóra srdcolistá, glycyrrhiza glabra, voňatka citrónová

Váha

100 g sypaného čaju

Súvisiace produkty

HIMALÁJSKE OSVIEŽENIE

Osviežuje životnú energiu

HIMALÁJSKE OSVIEŽENIE
5,20 €
-+

POVZBUDENIE MYSLE

Povzbudzuje bdelú myseľ

POVZBUDENIE MYSLE
5,20 €
-+

ELIXÍR HARMÓNIE

Harmonizuje telesné a duševné funkcie

ELIXÍR HARMÓNIE
5,20 €
-+

ČAJOVÉ ROZJÍMANIE

Prináša upokojenie a duševnú rovnováhu

ČAJOVÉ ROZJÍMANIE
5,20 €
-+

RELAXAČNÝ KĽUD

Podporuje uvoľnenie a relaxáciu

RELAXAČNÝ KĽUD
5,20 €
-+

Tam, kde býva ajurvéda

Dokumentárny film na DVD

Dokumentárny film o domove najstaršieho lekárskeho systému na úpätí Himalájí odhaľujúci nadčasovosť vnútorného poznania dávnych mudrcov Indie.

Dokument vás zanesie od impozantných štítov Himalájí a každodenného života v jeho údoliach, až k posvätným chrámom v Káthmandu a kráľovským palácom v indickom Rádžasthánu. Budete sa tak môcť preniesť do bohatého lona prírody a vedomostí, ktoré formovali poznanie a kultúru indického subkontinentu.

Viac o filmu