Vaše ohlasy
Dobrý deň, máme výborné skúsenosti s himalájskymi čajmi. UDANA nám veľmi pomáha pri únave. SHATAWARI sme úspešne použili na 8 cm cystu, za týždeň a pol bola preč. Doktorka na kontrole ultrazvukom neverila vlastným očiam!
Už nejaký čas mám nohy a ruky vždy studené. Odkedy som podľa vykonaného testu začala piť čaj VATA, zlepšil sa mi krvný obeh. Ruky a nohy mám opäť teplé. Zdravím vás.
Dobrý deň. S vašimi čajmi som veľmi spokojná. Vyskúšala som ich niekoľko a všetky boli super. Ďakujem.
Dobrý deň. Začala som variť manželovi čaj SARPAGANDHA na vysoký tlak. Užíva lieky a sys. tlak mal stále vyššie okolo 150. Po týždni pitia čaju mu klesol tlak na 125. Ďakujem, že čaje dovážate.
Čaj TULSI mi pri nachladnutí veľmi pomohol, už po dvoch dňoch pitia zmizlo škrabanie v hrdle. Najlepšie na ňom je ako krásne prehrieva a má vynikajúcu lahodnú chuť! Naozaj odporúčam sa ním na zimné mesiace, resp.chrípkové obdobie zásobiť!
Dobrý deň. Mám veľmi dobrú skúsenosť s čajom JATAMANSI. Kvôli ťažkým životným problémom som začal mať nespavosť a úzkosti, ktoré neskôr prešli v depresiu. Najskôr som skúšal čaj ASHWAGANDHA na nespavosť, ale bohužiaľ som bol už v štádiu, keď sa mi triasli ruky, cítil som napätie 24 hodín a mal kolísavé nálady, takže ASHWAGANDHA pomohla len trochu, chyba to bola moja, pretože som zvolil nie úplne vhodný čaj k mojim zdravotným problémom. Skutočnú úľavu som pocítil až po vyskúšaní JATAMANSI. Osvedčilo sa mi kombinovať čaje JATAMANSI a ASHWAGANDHA alebo ASHWAGANDHA a RAJANI. S pozdravom.
Dobrý deň, mal som opuchnuté lymfatické uzliny,neznesiteľné bolesti nôh, rúk a chrbtici. Trvalo to dva mesiace, ale po užívaní čaju KATPHALA bolesti ustúpili a uzliny sa zmenšili. Výborný účinok! Ďakujem.
Vaše čaje sú výborné a úžasne fungujú. Členka viedenského symfonického orchestra,
Dobrý deň, s vašimi čajmi som veľmi spokojná. Vidanga mi pomohla schudnúť, po čaji Kalamegha mi takmer zmizli problémy so žlčníkom, teraz sa rozhodujem pre PACHAKA, končím s fajčením! Ďakujem.
Dobrý deň, chcela by som sa pridať k tým, čo vyskúšali čaj VIDANGA, som s týmto čajíkom veľmi spokojná, pomohol mi znížiť nadváhu a cítim sa naozaj lepšie: o). Takže odporúčam - je naozaj účinný.
100 g
100 g
200 g
200 g