Nachádzate sa tu

DALCHINI

Dýchacie cesty & nosové dutiny

DALCHINI
  • Bazalka svätá priaznivo pôsobí na uvoľnenie dutín dýchacích ciest
  • Glycyrrhiza glabra​ pomáha udržiavať pohodlné dýchanie
  • Prispieva k optimálnej priechodnosti horných ciest dýchacích
  • Škoricovník cejlónsky má priaznivý vplyv na respiračný systém

-vhodný pre inhalovanie na uvoľnenie nosných dutín

          Doplnok stravy

Authentic AyurvedaPozrite sa na prírodný zber bylín
a ručnú výrobu čajov v Nepále

Kategórie: bežná, senná, alergická nádcha, kýchanie, pálenie očí, zahlienenie nosných a čelných dutín, zápal nosohltanu

-+
Cena: 5,20 €
s DPH

Pijem čaj DALCHINI. Po týždni pitia 3 x denne som bola schopná vziať psa a prebehnúť s ním rozkvitnutú lúku, bez toho aby som si uvedomila, že nejakú alergiu vôbec mám. Ukončila som preto liečbu na alergológii ako nepotrebnú. Ďakujem!

Marta K.

Dobrý deň. Už roky mám alergiu na peľ, Asi 7 alebo 8 rokov som sa liečila na imunológii, ale liečba veľmi nezaberala. Začala som piť čaj DALCHINI a o dva dni boli všetky príznaky preč. Neviem, či je to zázrak, ale myslím si, že áno :)

Slávka, Košice

Roky trpím úpornou alergiou (prach, roztoče, peľ), ktorá sa s každým rokom zhoršuje. Každé leto musím znášať neustále kýchanie, smrkanie, začervenané oči a svrbenie v nose a ušiach. Po niekoľkých dňoch užívania čajov DALCHINI a KARAVI sa mi ohromne uľavilo, z obvyklých príznakov zostalo len úplné minimum. A to všetko bez chémie! Som za Vaše čaje ohromne vďačný a budem ich užívať aj ďalej.

Lukáš

Príprava

Jednu čajovú lyžičku bylinnej zmesi (cca 2 g) nechajte pre aktívny zdravotný účinok 3–5 minút povariť alebo pri preventívnom užívaní zalejte 250 ml vriacej vody a nechajte 10 minút vylúhovať.

Odporúčané dávkovanie

2 - 3 šálky za deň

Užívanie

Himalájske byliny sa tradične nechávajú aspoň 3–5 minút povariť v prípade, že ich používame ako prostriedok na optimalizáciu duševných a telesných funkcií organizmu. Takto pripravený odvar má silnejšie pôsobenie, jemnejšiu chuť a priaznivo ovplyvňuje trávenie. Jednotlivé časti bylín (kvety, plody, semená, stonky, listy, kôra, podzemky a korene) sú cielene rozomleté na jemné časti, aby mohlo dôjsť k ich homogénnemu premiešaniu, ktoré zaručuje najkvalitnejšiu účinnosť ajurvédskych zmesí. Pokiaľ čaje používame len ako preventívny, podporný či povzbudzujúci prostriedok, môžeme nechať byliny iba vylúhovať.

Na optimálne pôsobenie bylinného odvaru pijeme čaje teplé najlepšie ráno pred raňajkami, počas dňa jednu hodinu pred jedlom a večer pred spaním počas trvania obnovy vytúžených funkcií organizmu. Ponechajte týždennú pauzu po spotrebovaní každého balenia.

Špecifická chuť každého čaju je súčasťou terapeutického pôsobenia a zodpovedá ajurvédskym vlastnostiam šiestich chutí. Preto odporúčame nepridávať žiadne sladidlá.

Upozornenie: Doplnok stravy s bylinami. Ukladajte mimo dosahu detí. Uchovávajte na suchom mieste do 25 ° C. Neprekračujte doporučené dávkovanie. Nepoužívajte ako náhradu pestrej stravy. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

Zloženie

bazalka svätá, glycyrrhiza glabra, škoricovník cejlónsky(kôra), voskovník červený, škoricovník cejlónsky (list), kurkumovník zedoárový

Váha

100 g sypaného čaju

Súvisiace produkty

TULSI

Krčná oblasť & priedušky

TULSI
5,20 €
-+

GOPAL

Dýchacie cesty

GOPAL
5,20 €
-+

KAPHA

Povzbudenie & vitalita

KAPHA
5,20 €
-+

PRANA

Vitalita & životná energia

PRANA
5,20 €
-+

NAGARA

Lymfatický systém & imunita

NAGARA
5,20 €
-+

KATPHALA

Teplota & telesná slabosť

KATPHALA
5,20 €
-+

MANJISHTA

Ochrana & posilnenie imunity

MANJISHTA
5,20 €
-+

KARAVI

Intolerancia & citlivé trávenie

KARAVI
5,20 €
-+

CHYAWANPRASH

Zdravie & imunita

CHYAWANPRASH
8,50 €
-+

AMALAKI plod zázvor

Imunita & dýchacie cesty

AMALAKI plod zázvor
3,50 €
-+

Tam, kde býva ajurvéda

Dokumentárny film na DVD

Dokumentárny film o domove najstaršieho lekárskeho systému na úpätí Himalájí odhaľujúci nadčasovosť vnútorného poznania dávnych mudrcov Indie.

Dokument vás zanesie od impozantných štítov Himalájí a každodenného života v jeho údoliach, až k posvätným chrámom v Káthmandu a kráľovským palácom v indickom Rádžasthánu. Budete sa tak môcť preniesť do bohatého lona prírody a vedomostí, ktoré formovali poznanie a kultúru indického subkontinentu.

Viac o filmu