Intolerancia & citlivé trávenie

KARAVI
  • Glycyrrhiza glabra​ priaznivo pôsobí na optimálne zažívanie u citlivých osob
  • Kurkumovník dlhý prospieva k správnej činnosti tráviaceho traktu
  • Fenikel obyčajný​ podporuje dobré zažívanie a prispieva k detoxikácii
  • Terminalia chebula​ priaznivo ovplyvňuje zdravú činnosť žalúdočno-črevného systému
  • Vrcholiak myrobalánový pozitívne ovplyvňuje trávenie a črevnú peristaltiku
  • Embilika lekárska posilňuje imunitu a harmonizuje činnosť tráviacej sústavy

          Doplnok stravy

Authentic AyurvedaPozrite sa na prírodný zber bylín
a ručnú výrobu čajov v Nepále

Kategórie: potravinové alergie (lepok, pšeničná múka, sója, fazuľa, mlieko, vajcia, paradajky, zeler, špenát, jablká, marhule, broskyne, jahody, orechy atď.), detoxikácia tráviaceho traktu, vyrážky, ekzémy, koprivka

-+
Cena: 5,20 €
s DPH

Pijem KARAVI už 2 týždne, cítim sa lepšie, zatiaľ mi pomáha.

Vláďa

Dobrý deň, som dlhoročným odberateľom vášho čaju Karavi ktorý mi ako zázrakom vyliečil veľmi agresívnu alergiu na paradajky. Preto vašim čajom neskutočne dôverujem.

Nikoleta

Roky trpím úpornou alergiou (prach, roztoče, peľ), ktorá sa s každým rokom zhoršuje. Každé leto musím znášať neustále kýchanie, smrkanie, začervenané oči a svrbenie v nose a ušiach. Po niekoľkých dňoch užívania čajov DALCHINI a KARAVI sa mi ohromne uľavilo, z obvyklých príznakov zostalo len úplné minimum. A to všetko bez chémie! Som za Vaše čaje ohromne vďačný a budem ich užívať aj ďalej.

Lukáš

Príprava

Jednu čajovú lyžičku bylinnej zmesi (cca 2 g) nechajte pre aktívny zdravotný účinok 3–5 minút povariť alebo pri preventívnom užívaní zalejte 250 ml vriacej vody a nechajte 10 minút vylúhovať.

Odporúčané dávkovanie

2 - 3 šálky za deň

Užívanie

Himalájske byliny sa tradične nechávajú aspoň 3–5 minút povariť v prípade, že ich používame ako prostriedok na optimalizáciu duševných a telesných funkcií organizmu. Takto pripravený odvar má silnejšie pôsobenie, jemnejšiu chuť a priaznivo ovplyvňuje trávenie. Jednotlivé časti bylín (kvety, plody, semená, stonky, listy, kôra, podzemky a korene) sú cielene rozomleté na jemné časti, aby mohlo dôjsť k ich homogénnemu premiešaniu, ktoré zaručuje najkvalitnejšiu účinnosť ajurvédskych zmesí. Pokiaľ čaje používame len ako preventívny, podporný či povzbudzujúci prostriedok, môžeme nechať byliny iba vylúhovať.

Na optimálne pôsobenie bylinného odvaru pijeme čaje teplé najlepšie ráno pred raňajkami, počas dňa jednu hodinu pred jedlom a večer pred spaním počas trvania obnovy vytúžených funkcií organizmu. Ponechajte týždennú pauzu po spotrebovaní každého balenia.

Špecifická chuť každého čaju je súčasťou terapeutického pôsobenia a zodpovedá ajurvédskym vlastnostiam šiestich chutí. Preto odporúčame nepridávať žiadne sladidlá.

Upozornenie: Doplnok stravy s bylinami. Ukladajte mimo dosahu detí. Uchovávajte na suchom mieste do 25 ° C. Neprekračujte doporučené dávkovanie. Nepoužívajte ako náhradu pestrej stravy. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

Zloženie

glycyrrhiza glabra, kurkumovník dlhý, fenikel obyčajný, terminalia chebula, vrcholiak myrobalánový, embilika lekárska, marena srdčitá, ďumbier lekársky, senovka grécka, rasca rímska, rasca lúčna

Váha

100 g sypaného čaju

Súvisiace produkty

TRIPHALA

Detoxikácia tráviaceho traktu

TRIPHALA
5,20 €
-+

DALCHINI

Dýchacie cesty & nosové dutiny

DALCHINI
5,20 €
-+

Tam, kde býva ajurvéda

Dokumentárny film na DVD

Dokumentárny film o domove najstaršieho lekárskeho systému na úpätí Himalájí odhaľujúci nadčasovosť vnútorného poznania dávnych mudrcov Indie.

Dokument vás zanesie od impozantných štítov Himalájí a každodenného života v jeho údoliach, až k posvätným chrámom v Káthmandu a kráľovským palácom v indickom Rádžasthánu. Budete sa tak môcť preniesť do bohatého lona prírody a vedomostí, ktoré formovali poznanie a kultúru indického subkontinentu.

Viac o filmu