Vaše ohlasy
Dobrý deň, v súčasnosti užívam Vaša čaje BRAHMI na pamäť a KALAMEGHA na pečeň a som s nimi spokojný. Kombinácia bylín vo Vašich čajoch je aj potešením pre dušu. Ďakujem.
Čaj funguje! Na odporúčanie známeho, ktorému tiež pomohol som ho kúpila otcovi, ktorý mal dlhodobý index cca 8.5 - 12. Po cca mesačnom užívaní sa mu znížil index na 7. Odporúčam.
Mala som návaly tepla kvôli začínajúcej menopauze. Skúsila som váš čaj a pomohlo to. Zaobstarala som si ďalšie čaje a elixíry na prechladnutie a na uvoľnenie svalstva. Čaj TRIPHALA a čaje a elixíry na kĺby. Som nadšená. Tiež užívam lahodné nápoje, napodiv mi chutia hoci je v nich KURKUMA alebo MORINGA, ktoré mi samostatne vlastne vôbec nechutia. Ďakujem.
Vynikajúce !!!!! Milujem vaše čaje, naozaj fungujú, podarilo sa mi dosiahnuť účinkov u zakúpených čajov. Odporúčam, vynikajúca kvalita a osvedčené výsledky.
Objednal som si do svojej ordinácie na vyskúšanie Vaše výrobky a veľmi ma potešilo zabalenie a celkovo dobrá energia ktorú som cítil po otvorení. Ďakujem, prajem všetko dobré a veľa zdravia v roku 2022.
Pila som čaj MARICHA proti motaniu hlavy a po 2 mesiacoch motanie úplne zmizlo. Neviem akým zázrakom ale pomohlo to. Odporúčam všetkým.
V posledných týždňoch medzi ľuďmi vyčíňala angína, viróza a nádcha ... odporúčala som TULSI, DALCHINI aj KATPHALU, podľa oznámených príznakov a všetci boli s výsledkami účinkov týchto čajov spokojní, vrátane mňa. Naozaj zaberajú!
S produktmi Everest Ayurveda ešte len začínam, ale som hneď od začiatku spokojná a teraz som ochutnala plody a tyčinky, sú výborné a elixíry už užívam teda dlhšie a cítim sa naozaj lepšie.... ďakujem
Dobrý deň, podstúpil som 3 mesačnú kúru bylinnými elixírmi na pokožku, pečeň a krv, mozog a nervy. CHYAWANPRASH je teraz opäť najdôležitejším vitalizujúcim prostriedkom. Všetky sú chutné. Sladké, kyslé, dobré na zapitie s medom a vegánskym mliekom. Čaje boli priateľmi dobre prijaté! Prial by som si, aby ste sa dostali k ďalším ľuďom, najmä v oblasti liečenia, ošetrovateľstva a do nemocníc, k starším ľuďom a deťom. Ideálna by bola spolupráca moderných a tradičných liečebných metód, ktoré sa navzájom dopĺňajú.
Tieto čaje pijem už niekoľko rokov, vždy ráno sa „nakopnem" KAPHA TEA alebo UDANA, keď sa potrebujem „hodiť do kľudu", tak použijem VATA TEA. Mám v zásobe rôzne druhy, kĺby, chrbát... siahnem vždy po tom druhu, ktorý práve aktuálne potrebujem.
100 g
200 g