Nachádzate sa tu

Tá pravá rovnováha.. hormonálna!

Vylaďte svoju telesnú aj duševnú rovnováhu! Šikovná sada Starostlivosť o ženské zdravie je založená na najznámejšej ajurvédskej byline shatavari, ktorá pôsobí ako rasájana pre omladenie a vitalitu ženského organizmu.

Shatavari upravuje hormonálnu rovnováhu a harmonizuje funkciu ženských orgánov. Posilňuje plodnosť a podporuje tvorbu materského mlieka. Pomáha regulovať menštruačný cyklus a prispieva k pokojnému priebehu menštruácie. Poskytuje duševnú pohodu v prechodnom období klimaktéria a optimalizuje psychický stav pri podráždenosti a nervozite. Niet divu, že je ajurvédou považovaná za skutočné ženské tonikum!

Skúste účinnú kombináciu tejto byliny spolu s ďalšími prospešnými ingredienciami pre celkovú revitalizáciu a posilnenie imunity v podobe Imunitného balíčka Starostlivosť o ženské zdravie s nutričným elixírom Arthavaprash a ajurvédskym nápojom Amalaki & shatavari. Užívajte spolu pravidelne 2x denne. Užívanie prípravkov v tejto sade je veľmi jednoduché a preto sa hodí aj so sebou na cesty. Súčasťou balíčka je aj lahodná papája, ktorá prispieva k dobrému vzhľadu pokožky a k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom. Obsiahnutý vitamín C stimuluje funkciu imunitného systému.

Pre správny účinok užívajte 2x denne:

ako osviežujúci ajurvédsky nápoj: 1 lyžičku namletej zmesi rozmiešajte vo vlažnej vode a nezabudnite pridať lyžičku medu, pretože amalaki je vďaka vysokému obsahu vitamínu C kyslé a tento nápoj je úplne prírodný bez pridaného cukru. Kvapka citrónu nápoj príjemne osvieži. Nápoj si pred vypitím vždy zamiešajte, aby ste hodnotný prášok amalaki a shatavari vypili spolu s vodou a nenechali ho na dne pohára. To je správny spôsob, ktorý sa v ajurvéde nazýva "churna" - užívanie zdraviu prospešných bylín vo forme namletého RAW prášku vo vode.

alebo ako lahodné ajurvédske smoothie: pripravte si ovocné smoothie a pridajte do neho lyžičku zdravej zmesi! Tu je recept na ideálnu kombináciu ovocia, na ktorej si ulahodíte!

Postačí vám:

  • 1 čajová lyžička namletej zmesi Amalaki & shatavari
  • 1/2 jablka
  • 2 - 3 slivky (alebo 4 - 5 sušených sliviek vylúhovaných vo vode cez noc alebo na chvíľu v teplej vode)
  • 10 čučoriedok
  • + 150 ml čistej vody

Príprava: odporúčané ovocie umyjeme, nakrájame na menšie kúsky a vložíme do mixéra. Pridáme 150 ml čistej vody a jednu čajovú lyžičku ajurvédskej zmesi. Mixujeme 20-30 sekúnd. Recept je určený pre jednu dávku (250 ml). Pre lepšiu chuť odporúčame smoothie pripravovať vždy zo zrelého ovocia.

Súvisiace produkty

Imunita & starostlivosť o ženské zdravie

Zdroj vitamínov a antioxidantov & jednoduché užívanie

-15% 15,45 €
pôvodná cena: 18,20 €
-+

ARTHAVAPRASH

Vitalita & žena

7,30 €
-+

Hormonálna rovnováha & žena

Domáca ošetrovateľská starostlivosť

-10% 17,80 €
pôvodná cena: 19,80 €
-+

Prihlásenie k odberu ajurvédskeho žurnálu a noviniek

Údaje vyplnené pri tejto registrácii spracovávame podľa podmienok spracúvania osobných údajov. Z odberu noviniek sa môžete kedykoľvek odhlásiť kliknutím na tlačidlo odhlásiť či aktualizovať svoje nastavenia v spodnej časti e-mailu. Viac informácií o ochrane osobných údajov nájdete na našich stránkach www.everest-ayurveda.sk.