Nachádzate sa tu

Imunita & uvoľnenie stresu

Zdroj vitamínov a antioxidantov & jednoduché užívanie

Imunita & uvoľnenie stresu

AMALAKI nápoj MORINGA na základe svojho adaptogénneho pôsobenia harmonizuje psychosomatické funkcie organizmu a zvyšuje odolnosť voči stresu. Obsiahnutý vitamín C posilňuje činnosť imunitného systému a znižuje mieru únavy a vyčerpania.

CHYAWANPRASH utvára jemnú substanciu „ódžas“​ a tým aktivuje imunitný systém. Jeho bohaté zloženie posilňuje celkovú vitalitu organizmu, pozitívne ovplyvňuje trávenie aj črevnú činnosť a prospieva komplexnej imunite črevnej flóry.

AMALAKI plod natural prispieva k optimálnej činnosti tráviaceho systému. Obsiahnutý vitamín C posilňuje imunitu a pomáha ochraňovať bunky pred oxidatívnym stresom.

Doplnok stravy

-+
-15% Cena: 15,80 €
s DPH
pôvodná cena: 18,60 €

S produktmi od vašej firmy som veľmi spokojná a preto som tento rok darovala produkty aj svojej rodine a priateľom pod stromček.

Tereza

Chválim vás za vaše holistické produkty a váš novo vytvorený web, ktorý ste tak pekne zostavili. Vaše výrobky sa zdajú byť celkom účinné, zdravé a určite prospešné, pretože som niektoré z nich v minulosti sám používal. Cítim, že je vždy skvelé vidieť svojich známych ako sa snažia zo všetkých síl, aby pomohli svojim príbuzným, s tými najlepšími produktmi, aby zlepšili alebo prospeli ich zdraviu. Ďakujem vám za vytvorenie tak vysokého štandardu kvality a teším sa na ďalšie skoré návštevy.

Manatita, London, UK

Príčiny oslabenej imunity pochádzajú z prílišného stresu, psychickej nerovnováhy, negatívnych emócií, znečistenia organizmu, porúch látkovej premeny, nevhodnej stravy a nezdravého životného štýlu. Stres ale tiež slúži ako obranný mechanizmus organizmu v krízových situáciách života. V momentoch ohrozenia vyvoláva zvýšenú produkciu hormónov, ktoré nám pomáhajú reagovať na situáciu pod heslom „bojuj alebo utekaj“ v súlade s našou konštitúciou. Ak budeme stres považovať za užitočný výstražný signál, ktorý poukazuje na nutnosť zmien v našom živote, potom budeme schopní predchádzať jeho negatívnym dopadom. Prečítajte si naše ďalšie tipy pre lepšie zvládanie stresu.

Príprava

Ajurvédsky horúci nápoj: 1 čajovú lyžičku jemne namletej zmesi (cca 2 g) zalejte 250 ml teplej vody. Dobre zamiešajte a pridajte med podľa chuti.

Ajurvédsky elixír: 1 čajovú lyžičku samostatne alebo zapiť šálkou vlažného mlieka či vody. Pre prípravu lahodného nápoja rozmiešajte jednu čajovú lyžičku v 250 ml vlažného mlieka či vody.

Odporúčané dávkovanie

Odporúčané dávkovanie nápoja: 2 – 3 šálky denne

Odporúčané dávkovanie elixíru: 1 čajovú lyžičku (tj. 5g/lyžička) 2 – 3x denne

Odporúčané dávkovanie ovocia: 10 kúskov denne

Zloženie

Amalaki nápoj Moringa 1 ks, ajurvédsky nutričný elixír Chyawanprash 1 ks, Amalaki plod natural 1ks

Tam, kde býva ajurvéda

Dokumentárny film na DVD

Dokumentárny film o domove najstaršieho lekárskeho systému na úpätí Himalájí odhaľujúci nadčasovosť vnútorného poznania dávnych mudrcov Indie.

Dokument vás zanesie od impozantných štítov Himalájí a každodenného života v jeho údoliach, až k posvätným chrámom v Káthmandu a kráľovským palácom v indickom Rádžasthánu. Budete sa tak môcť preniesť do bohatého lona prírody a vedomostí, ktoré formovali poznanie a kultúru indického subkontinentu.

Viac o filmu