Nachádzate sa tu

ČAJOVÉ ROZJÍMANIE

Prináša upokojenie a duševnú rovnováhu

  • Lotos indický podporuje duševné zdravie
  • Pupočník ázijský podporuje koncentráciu a pokojnú myseľ
  • Withania opojná prispieva k psychickej relaxácii
  • Glycyrrhiza glabra upokojuje nervový systém
  • Ruža šípová pomáha udržiavať pohodlné dýchanie
  • Embilika lekárska podporuje trávenie a posilňuje imunitu

Buddhistická múdrosť hovorí, že príčinou ľudského nešťastia je nevedomosť. Aby sme ju mohli prekonať, musíme sa naučiť ovládať svoje túžby, neosvietenú myseľ a hnev. K dosiahnutiu duševnej rovnováhy pomáha pozitívne myslenie a dobrá vôľa, uvedomelé hovorenie a konanie, zdravá životospráva, sebaovládanie, bdelá pozornosť a meditácia.

Doplnok stravy

Authentic AyurvedaPozrite sa na prírodný zber bylín
a ručnú výrobu čajov v Nepále

 

Kategórie: psychická nestabilita, stres, úzkosť, depresia, neuróza, podráždenosť, nepokoj, agresivita

-+
Cena: 5,20 €
s DPH

Niektoré z týchto produktov som už mal možnosť konzumovať a sú naozaj úžasné. Niektoré príznaky nepohodlia, ktoré som mal, úplne zmizli. Chuť čaju ČAJOVÉ ROZJIMANIE je lahodná. Milujem ju. Ďakujeme, že ste nám priniesli inšpiratívne chute a vône z Himalájí. Kiež sa osvietenie rýchlo dostane do mysle ľudstva.

Jeni Borges, Lisboa

Chválim vás za vaše holistické produkty a váš novo vytvorený web, ktorý ste tak pekne zostavili. Vaše výrobky sa zdajú byť celkom účinné, zdravé a určite prospešné, pretože som niektoré z nich v minulosti sám používal. Cítim, že je vždy skvelé vidieť svojich známych ako sa snažia zo všetkých síl, aby pomohli svojim príbuzným, s tými najlepšími produktmi, aby zlepšili alebo prospeli ich zdraviu. Ďakujem vám za vytvorenie tak vysokého štandardu kvality a teším sa na ďalšie skoré návštevy.

Manatita, London, UK

Príprava

Jednu čajovú lyžičku bylinnej zmesi (cca 2 g) nechajte pre aktívny zdravotný účinok 3–5 minút povariť alebo pri preventívnom užívaní zalejte 250 ml vriacej vody a nechajte 10 minút vylúhovať.

Odporúčané dávkovanie

2-3 šálky za deň

Užívanie

Himalájske byliny sa tradične nechávajú aspoň 3-5 minút povariť v prípade, že ich používame ako prostriedok k optimalizácii duševných a telesných funkcií organizmu. Takto pripravený odvar má silnejší pôsobenie, jemnejšiu chuť a priaznivo ovplyvňuje naše trávenie, ktoré je dôležité pre správne vstrebávanie zdraviu prospešných výťažkov z himalájskych bylín. Čaje pijeme ako súčasť denného pitného režimu počas trvania obnovy želateľných funkcií organizmu. V prípade očistnej bylinnejkúry užívajte čaj po dobu 1-3 mesiacov v súlade s denným dávkovaním uvedeným na obale. Ponechajte týždennú pauzu po spotrebovaní každého balenia.

Odporúčame užívať maximálne dva čaje zároveň. Viac čajov možno striedať v dennom alebo týždennom režime ak ich používame k normalizácii bežných prejavov pri narušení rovnováhy telesného alebo duševného zdravia. Čaje pijeme vždy oddelene s odstupom jednej hodiny. Ak ich používame iba ako podporný či povzbudzujúci prostriedok, môžeme nechať byliny iba vylúhovať bez obmedzenej doby užívania. Pre optimálne pôsobenie bylinného odvaru pijeme čaje teplé a pred jedlom. Špecifická chuť každého čaju je súčasťou terapeutického pôsobenia a zodpovedá ájurvédským vlastnostiam šiestich chutí. Preto odporúčame nepridávať žiadne sladidlá.

Upozornenie: Doplnok stravy s bylinami. Ukladajte mimo dosahu detí. Uchovávajte na suchom mieste do 25 ° C. Neprekračujte doporučené dávkovanie. Nepoužívajte ako náhradu pestrej stravy. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

Zloženie

lotos indický, pupočník ázijský, withania opojná, glycyrrhiza glabra, ruža šípová, fenikel obyčajný, embilika lekárska, voňatka citrónová

Váha

100 g sypaného čaju

Súvisiace produkty

HIMALÁJSKE OSVIEŽENIE

Osviežuje životnú energiu

5,20 €
-+

POVZBUDENIE MYSLE

Povzbudzuje bdelú myseľ

5,20 €
-+

ELIXÍR HARMÓNIE

Harmonizuje telesné a duševné funkcie

5,20 €
-+

HORSKÁ SILA

Posilňuje fyzickú výkonnosť

5,20 €
-+

RELAXAČNÝ KĽUD

Podporuje uvoľnenie a relaxáciu

5,20 €
-+

Tam, kde býva ajurvéda

Dokumentárny film na DVD

Dokumentárny film o domove najstaršieho lekárskeho systému na úpätí Himalájí odhaľujúci nadčasovosť vnútorného poznania dávnych mudrcov Indie.

Dokument vás zanesie od impozantných štítov Himalájí a každodenného života v jeho údoliach, až k posvätným chrámom v Káthmandu a kráľovským palácom v indickom Rádžasthánu. Budete sa tak môcť preniesť do bohatého lona prírody a vedomostí, ktoré formovali poznanie a kultúru indického subkontinentu.

Viac o filmu