Nachádzate sa tu

Imunita & dobrá kondícia

Zdroj vitamínov a antioxidantov & jednoduché užívanie

Imunita & dobrá kondícia

AMALAKI nápoj SPIRULINA podporuje rast svalovej hmoty svojím vysokým obsahom bielkovín a pomáha s kontrolou telesnej hmotnosti. Obsiahnuté minerálne látky prispievajú k tvorbe červených krviniek a prenosu kyslíka v tele. Obsiahnuté vitamíny posilňujú srdcovú činnosť a imunitný systém.

CHYAWANPRASH utvára jemnú substanciu ódžas a tým aktivuje imunitný systém. Jeho bohaté zloženie pôsobí antioxidačne na omladzovanie telesných tkanív. Posilňuje celkovú vitalitu organizmu, prispieva k psychickej relaxácii, duševnej rovnováhe a kardiovaskulárnemu zdraviu.

JACKFRUIT obsahuje vitamíny, ktoré posilňujú vitalitu organizmu pri fyzickom výkone a prospievajú tráviacemu systému. Obsiahnuté minerály priaznivo pôsobia na činnosť svalov a stav kostí.

Doplnok stravy

-+
-15% Cena: 16,05 €
s DPH
pôvodná cena: 18,90 €

S produktmi od vašej firmy som veľmi spokojná a preto som tento rok darovala produkty aj svojej rodine a priateľom pod stromček.

Tereza

Chválim vás za vaše holistické produkty a váš novo vytvorený web, ktorý ste tak pekne zostavili. Vaše výrobky sa zdajú byť celkom účinné, zdravé a určite prospešné, pretože som niektoré z nich v minulosti sám používal. Cítim, že je vždy skvelé vidieť svojich známych ako sa snažia zo všetkých síl, aby pomohli svojim príbuzným, s tými najlepšími produktmi, aby zlepšili alebo prospeli ich zdraviu. Ďakujem vám za vytvorenie tak vysokého štandardu kvality a teším sa na ďalšie skoré návštevy.

Manatita, London, UK

Pravidelná fyzická aktivita zvyšuje telesnú odolnosť a obranyschopnosť organizmu. Pomáha rozprúdiť krvný obeh, ktorý lepšie zásobuje kyslíkom telesné tkanivá, orgány a lymfatický systém. Tie sa potom vďaka potu a vylučovaniu lepšie zbavujú nečistôt a odpadových látok. To všetko posilňuje imunitný systém čiže silu ódžas, ktorá utvára základnú energetickú rezervu celého tela a zodpovedá za celkovú vitalitu, silu a odolnosť organizmu. Prečítajte si viac o pôsobení športu podľa ajurvédy a cvičte zdravo podľa svojej konštitúcie.

Príprava

Ajurvédsky horúci nápoj: 1 čajovú lyžičku jemne namletej zmesi (cca 2 g) zalejte 250 ml teplej vody. Dobre zamiešajte a pridajte med podľa chuti.

Ajurvédsky elixír: 1 čajovú lyžičku samostatne alebo zapiť šálkou vlažného mlieka či vody. Pre prípravu lahodného nápoja rozmiešajte jednu čajovú lyžičku v 250 ml vlažného mlieka či vody.

Odporúčané dávkovanie

Odporúčané dávkovanie nápoja: 2 – 3 šálky denne

Odporúčané dávkovanie elixíru: 1 čajovú lyžičku (tj. 5g/lyžička) 2 – 3x denne

Odporúčané dávkovanie ovocia: 10 kúskov denne

Zloženie

Amalaki nápoj Spirulina 1 ks, ajurvédsky nutričný elixír Chyawanprash 1 ks, Jackfruit 1ks

Tam, kde býva ajurvéda

Dokumentárny film na DVD

Dokumentárny film o domove najstaršieho lekárskeho systému na úpätí Himalájí odhaľujúci nadčasovosť vnútorného poznania dávnych mudrcov Indie.

Dokument vás zanesie od impozantných štítov Himalájí a každodenného života v jeho údoliach, až k posvätným chrámom v Káthmandu a kráľovským palácom v indickom Rádžasthánu. Budete sa tak môcť preniesť do bohatého lona prírody a vedomostí, ktoré formovali poznanie a kultúru indického subkontinentu.

Viac o filmu