Nachádzate sa tu

AMALAKI nápoj NATURAL

Imunita & žalúdok a trávenie

AMALAKI nápoj NATURAL
  • Embilika lekárska priaznivo pôsobí na činnosť tráviaceho ústrojenstva
  • Prospieva funkcii žalúdka a črevného traktu
  • Vitamín C prispieva k energetickému metabolizmu
  • Povzbudzuje funkciu imunitného systému
  • Pomáha ochraňovať bunky pred oxidatívnym stresom
  • Zvyšuje vstrebávanie železa
  • Znižuje mieru únavy a vyčerpania
  • Prospieva činnosti nervovej sústavy
  • Pomáha s tvorbu kolagénu
  • Podporuje normálnu funkciu krvných ciev, chrupaviek, zubov a ďasien

          Doplnok stravy

Receptár na lahodné ajurvédske smoothies

Authentic AyurvedaPozrite sa na prípravu ajurvédskych elixírov a nápojov z plodu Amalaki

-+
Cena: 6,50 €
s DPH

Dobrý deň, určite odporúčam aj vyskúšať smoothies so zmesou na horúce nápoje! V rámci detoxikačných procedúr sú úžasným pomocníkom. Som vďačný za to, že sú tieto produkty dostupné a verím že ďalší ľudia objavia ich potenciál!

Adam P., Bratislava

Všimla som si, že odkedy pijem AMALAKI nápoj a jem Vaše sušené ovocie prestali mi padať vlasy. Dokonca mi rastú nové a to som nezažila asi 15 rokov. Ďakujem Vášmu tímu, že ľuďom ponúkate tieto zázraky prírody a ľudskej pomoci.

Marta Brabcová

Vaše produkty môžem len odporúčať. Mám viac druhov čajov, spotrebovala som uz aj dva elixíry na oči. Jeden na imunitu prave užívam a čaká ma ešte elixír na vlasy. Tie dva som u vás vyhrala :) horúce nápoje sú tiež vynikajúce. Vaše produkty si budem kupovať naďalej. Prajem veľa úspechov :)

Katarína, Prešov

Dobrý deň, určite odporúčam vyskúšať smoothies so zmesou na horúce nápoje! V rámci detoxikačných procedúr sú úžasným pomocníkom. Som vďačný za to, že sú tieto produkty dostupné a verím, že ďalší ľudia objavia ich potenciál!

Adam P., Bratislava

Všimla som si, že odkedy pijem AMALAKI nápoj a jem Vaše sušené ovocie prestali mi padať vlasy. Dokonca mi rastú nové a to som nezažila asi 15 rokov. Ďakujem Vášmu tímu, že ľuďom ponúkate tieto zázraky prírody a ľudskej pomoci.

Marta Brabcová

Príprava ajurvédskych horúcich nápojov sa oproti bylinným čajom líši tým, že sa nevaria, ale len zalievajú. Rozomletý prášok alebo "churna" sa konzumuje priamo v teplej tekutine s vodou. Na rozdiel od instantných nápojov, kedy prídavné látky rozpustia jeho obsah do chemického roztoku, čisté zmesi Amalaki nápojov sú pripravované v 100% prírodnej RAW kvalite a neobsahujú žiadne konzervačné ani prídavné látky. Jemne namletý prášok sa preto vo vode nikdy nerozpustí. To najcennejšie, čo nápoj obsahuje, je rozomletá zmes bylín, ktorú je potrebné v teplej vode rozmiešať a s pridaním lyžičky medu a niekoľko kvapiek citróna potom celý obsah vypiť. Med sa v ajurvéde užíva ako vodič bylinných účinkov, ktoré sa potom lepšie vstrebávajú do telesných tkanív.

Príprava

Pre získanie zdravého a chutného nápoja rozmiešajte 1 čajovú lyžičku (cca 2 g) jemne namletej zmesi v 250 ml teplej vody, pridajte med podľa chuti a niekoľko kvapiek citróna. Jedno 100g balenie poskytuje 50 šálok horúceho nápoja. Zmes možno tiež pridať do smoothies a čerstvých štiav.

Odporúčané dávkovanie

2-3 šálky za deň

Zloženie

embilika lekárska

Súvisiace produkty

SHUNTHI

Žalúdok & črevá

SHUNTHI
5,20 €
-+

GUDUCHI

Zažívanie & chuť k jedlu

GUDUCHI
5,20 €
-+

TRIPHALA

Detoxikácia tráviaceho traktu

TRIPHALA
5,20 €
-+

ANNAPRASH

Žalúdok & trávenie

ANNAPRASH
7,30 €
-+

PURISHAPRASH

Črevá & vyprázdňovanie

PURISHAPRASH
7,30 €
-+

Tam, kde býva ajurvéda

Dokumentárny film na DVD

Dokumentárny film o domove najstaršieho lekárskeho systému na úpätí Himalájí odhaľujúci nadčasovosť vnútorného poznania dávnych mudrcov Indie.

Dokument vás zanesie od impozantných štítov Himalájí a každodenného života v jeho údoliach, až k posvätným chrámom v Káthmandu a kráľovským palácom v indickom Rádžasthánu. Budete sa tak môcť preniesť do bohatého lona prírody a vedomostí, ktoré formovali poznanie a kultúru indického subkontinentu.

Viac o filmu