Detoxikácia tráviaceho traktu

  • Glycyrrhiza glabra prispieva k optimálnej činnosti črevného traktu u citlivých osôb
  • Terminalia chebula​ priaznivo pôsobí na očistu žalúdočno-črevného systému
  • Vrcholiak myrobalánový pozitívne ovplyvňuje trávenie a črevnú peristaltiku
  • Embilika lekárska harmonizuje činnosť tráviacej sústavy
  • Normalizuje imunitný systém črevnej flóry
  • Kurkumovník dlhý udržuje zdravý komfort zažívacieho traktu

          Doplnok stravy​

Authentic AyurvedaPozrite sa na prírodný zber bylín
a ručnú výrobu čajov v Nepále

Kategórie: detoxikácia, chronické poruchy trávenia a črevnej činnosti, Crohnova choroba, podráždenie žalúdočnej sliznice, prekyslenie žalúdku, vredy, zápaly, infekcie, zápcha, nevoľnosť

-+
Cena: 5,20 €
s DPH

Čaj TRIPHALA na detoxikáciu tráviaceho traktu a čaj KALAMEGHA na pečeň a žlčník mi pomohli s trávením, vyprázdňovaním a celkovo sa cítim ľahšie.

Nikola

S vašimi čajmi máme výborné výsledky!!! Ja osobne s TRIPHALOU a SHUNTI, veľmi mi pomohli s refluxom a celkovo zharmonizovali môj metabolizmus a zažívanie.

A. Vejříková, Beroun

Dobrý deň, po pití vašich čajov priateľke zmizol polyp na hrubom čreve, lekár len krútil hlavou. Počúvam o zlepšení hladiny železa v krvi, o zmiznutí miómov...S pozdravom

Adriana

Príprava

Jednu čajovú lyžičku bylinnej zmesi (cca 2 g) nechajte pre aktívny zdravotný účinok 3–5 minút povariť alebo pri preventívnom užívaní zalejte 250 ml vriacej vody a nechajte 10 minút vylúhovať.

Odporúčané dávkovanie

3 - 4 šálky za deň

Užívanie

Himalájske byliny sa tradične nechávajú aspoň 3–5 minút povariť v prípade, že ich používame ako prostriedok na optimalizáciu duševných a telesných funkcií organizmu. Takto pripravený odvar má silnejšie pôsobenie, jemnejšiu chuť a priaznivo ovplyvňuje trávenie. Jednotlivé časti bylín (kvety, plody, semená, stonky, listy, kôra, podzemky a korene) sú cielene rozomleté na jemné časti, aby mohlo dôjsť k ich homogénnemu premiešaniu, ktoré zaručuje najkvalitnejšiu účinnosť ajurvédskych zmesí. Pokiaľ čaje používame len ako preventívny, podporný či povzbudzujúci prostriedok, môžeme nechať byliny iba vylúhovať.

Na optimálne pôsobenie bylinného odvaru pijeme čaje teplé najlepšie ráno pred raňajkami, počas dňa jednu hodinu pred jedlom a večer pred spaním počas trvania obnovy vytúžených funkcií organizmu. Ponechajte týždennú pauzu po spotrebovaní každého balenia.

Špecifická chuť každého čaju je súčasťou terapeutického pôsobenia a zodpovedá ajurvédskym vlastnostiam šiestich chutí. Preto odporúčame nepridávať žiadne sladidlá.

Upozornenie: Doplnok stravy s bylinami. Ukladajte mimo dosahu detí. Uchovávajte na suchom mieste do 25 ° C. Neprekračujte doporučené dávkovanie. Nepoužívajte ako náhradu pestrej stravy. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

Zloženie

glycyrrhiza glabra, embilika lekárska, terminalia chebula, vrcholiak myrobalánový, kurkumovník dlhý, voňatka citrónová, withania opojná, tinospóra srdcolistá

Váha

100 g sypaného čaju

Súvisiace produkty

KARAVI

Intolerancia & citlivé trávenie

5,20 €
-+

GUDUCHI

Zažívanie & chuť k jedlu

5,20 €
-+

SHUNTHI

Žalúdok & črevá

5,20 €
-+

KHANA

Dobré trávenie

5,20 €
-+

CHYAWANPRASH

Zdravie & imunita

8,50 €
-+

Tam, kde býva ajurvéda

Dokumentárny film na DVD

Dokumentárny film o domove najstaršieho lekárskeho systému na úpätí Himalájí odhaľujúci nadčasovosť vnútorného poznania dávnych mudrcov Indie.

Dokument vás zanesie od impozantných štítov Himalájí a každodenného života v jeho údoliach, až k posvätným chrámom v Káthmandu a kráľovským palácom v indickom Rádžasthánu. Budete sa tak môcť preniesť do bohatého lona prírody a vedomostí, ktoré formovali poznanie a kultúru indického subkontinentu.

Viac o filmu