Ajurvédske nutričné tyčinky

Zdravý snack s ajurvédskymi bylinami pre rýchle doplnenie energie a zdravú výživu. Obsahuje energeticky hodnotný nutričný plod Amalaki (prírodný zdroj vitamínu C) a jedinečnú kombináciu ajurvédskych bylín podľa individuálneho psychosomatického typu vata, pitta alebo kapha. Tieto tri bioenergie (dóše) ovplyvňujú každodenný 24-hodinový cyklus, ktorý prechádza šiestimi biologickými fázami, kedy prevažuje vždy jedna z týchto dóš.

Zdravý snack s ajurvédskymi bylinami je ideálny na cestách, pri športe, do školy alebo do práce. Vhodné pre vegetariánov a vegánov, neobsahuje lepok, pridaný cukor ani žiadne konzervanty. Nutričné tyčinky sú obohatené vyváženou zmesou ajurvédskych bylín, ktoré pozitívne ovplyvňujú celkovú kondíciu osôb s typickou dóšickou konštitúciou vata, pitta a kapha.

Tajomstvo telesného zdravia a dobrej duševnej kondície spočíva v poznaní vlastnej ajurvédskej dóšickej konštitúcie a starostlivosti o uchovanie jej rovnováhy v rámci každodenného ajurvédskeho cyklu. Čo robí dobre nám, nemusí byť vhodné pre ostatných. Preto je nutné vždy počúvať sebe samého a zvoliť si všetko podľa individuálneho konštitučného typu.

► Urobte si orientačný dóšický test a spoznajte svoju vlastnú konštitúciu!

Ajurvédske nutričné tyčinky

AMALAKI tyčinka VATA

Energia & wellness

3,30 €
-+

AMALAKI tyčinka PITTA

Vyrovnanosť & antistres

3,30 €
-+

AMALAKI tyčinka KAPHA

Diéta & fitness

3,30 €
-+